Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Legendární AXE párty odstartovaly v hvězdném stylu

Zahajovací AXE TWIST párty, která se konala 1. dubna 2010 v pražském p.m. club & cocktail music baru byla plná nečekaných změn a překvapení. Twist celým večerem nejen voněl, ale také zněl.
Přidat na Facebook
Nedílnou součást atraktivního programu představovala volba AXE Angels. Vybrat skutečné profesionálky v oboru flirtování nebylo vůbec snadné! Účinnost flirtovací taktiky adeptek prověřovala celý večer odborná porota ve složení: Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, herec a moderátor Petr Vágner, automobilový závodník a testovací jezdec F1 Jan Charouz a zpěvák a tanečník Ben Cristovao. Po důkladném zvážení se čtveřice porotců shodla a moderátoři Lenny Trčková a Martin Kubačák slavnostně představili AXE Angels – osm sexy dívek, které vyléčí z nesmělosti i ty nejstydlivější. Cílem jejich celoroční mise po českých klubech bude naučit kluky umění svádění.Jedinečný koncept večera byl zárukou skvělé zábavy, kterou si nenechali ujít ani hvězdní hosté. Zpěvák Michael Foret spolu s modelkou Martinou Dvořákovou testovali účinnost AXE efektu na vlastní kůži, Agáta Hanychová obdivovala nové tetování svého ex zpěváka Sámera Issy, Dominika Mesárošová to na parketu rozjela se svým staronovým italským přítelem Antoniem a modelky Kateřina Smejkalová a Zuzana Štěpanovská si užívaly dámskou jízdu. Monika Bagárová a Debbie Kahl přišly podpořit svého kolegu ze soutěže Česko Slovenská Superstar Bena Cristovao, který do porotcovského křesla usedl vůbec poprvé. A Zuzana Jandová celý večer statečně bojovala s nachlazením.

Legendární AXE párty odstartovaly v hvězdném stylu a míří do dalších klubů po celé České republice.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 12. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Legendární AXE párty odstartovaly v hvězdném stylu. Vychytané.cz. [Online] 12. 4. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3076. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Legendarni-AXE-party-odstartovaly-v-hvezdnem-stylu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:22