Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ben Cristovao plánuje návrat ve velkém stylu!

Superstarista Ben Cristovao to v Kanadě pořádně roztáčí! Přestože by se mohlo zdát, že se charismatický sympaťák stáhl do ústraní, opak je pravdou. Dvaadvacetiletý zpěvák nahrává v Torontu svou první desku. A na vlastní kůži zažívá, jak vysoké nároky jsou v zahraničí na interprety kladeny.
Přidat na Facebook
Kanadský producent si v ničem nezadá s nemilosrdnou porotou, která Bena několikrát podrobila kritice během finálových večerů Česko-Slovenské Superstar. Nahrává se, dokud není výsledek dokonalý. A tak není výjimkou, že se celodenní nahrávání protáhne do časných ranních hodin.I když je Ben většinu času zavřený ve studiu, stihl už provětrat nejen sebe, ale i svou peněženku. "Centrum je tu úplně neuvěřitelný. Je to velký jak v New Yorku, ale daleko klidnější. Je tu strašně moc obchodů s botama a oblečením, takže tady asi zbankrotuju," směje se zpěvák, který svůj nový outfit předvedl už ve čtvrtek 1. dubna na AXE TWIST párty v pražském p.m. klubu.Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 12. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Ben Cristovao plánuje návrat ve velkém stylu!. Vychytané.cz. [Online] 12. 4. 2010. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3075. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ben-Cristovao-planuje-navrat-ve-velkem-stylu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 04:20