Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Se Zebrahead přijedou i Attack! Attack!

Praha ožije v půlce dubna koncertem amerických stars! 15. 4. 2010 se v Lucerně představí Zebrahead a také Attack! Attack! Koncert začne ve 20:00 a další hvězdou je samozvaný průkopník žánru "post-punk laptop rap" MC Lars
Přidat na Facebook
Attack! Attack! je americká banda, která se dala dohromady roku 2005 ve státě Ohio. Původním záměrem kapely bylo hrát metalcore, teprve poté se k Attack Attack! přidal ještě klávesista Caleb Shomo. Své debutové EP nazvané „If Guns Are Outlawed, Can We Use Swords?“ si vydali sami roku 2008 a za několik měsíců podepsali smlouvu s firmou Rise Records. Na tomto labelu jim poté vyšlo zatím jediné dlouhohrající album „Someday Came Suddenly.“

Během turné k této desce se Attack! Attack! rozešli se svým původním zpěvákem Austinem Carlilem a nahradili jej Nickem Barhamem z kapely For All We Know. Posledním vydaným počinem, na kterém se ještě podílel Austin Carlile, byla pikantní cover-verze skladby „I Kissed a Girl“ od Katy Perry pro kompilaci Punk Goes Pop 2. Attack Attack! poté strávili několik měsíců koncertováním se spřízněnými formacemi Escape the Fate, William Control, Black Tide a Burn Halo.Roku 2009 vydala kapela velmi dobře přijatý singl „Stick Stickly,“ k němuž vznikly dva videoklipy. Ten oficiální se dočkal premiéry na MTV2 v pořadu Headbangers Ball a také široké publicity v nejrůznějších médiích, včetně britského deníku Guardian. Téhož roku od kapely odešel i její druhý vokalista. Rozloučil se s ní několik dní před započetím dalšího turné, podle prohlášení na webu MySpace se však obě strany rozešly v dobrém. Atakování mikrofonu se poté ujal klávesista Caleb Slomo, který pro Attack Attack! zpívá a řve dodnes.

Attack! Attack! jsou v podstatě nonstop na turné, s Calebem na pozici frontmana si již zahráli po boku I Set My Friends On Fire, Miss May I, Our Last Night i The Color Morale a nyní se podívají do Evropy jako jedna z předkapel populárních divochů Zebrahead. Frontální útok na vaše zvukové bubínky začnou ještě společně s MC Larsem 15. dubna od 20:00 hodin v pražském prostoru Lucerna Music Bar.

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 300 CZK + poplatky, na místě za 400 CZK.

Zdroj: TZ D Smack U Promotion a Lucerna Music Bar

Lakina
(Lada Váňová)
sobota 10. 4. 2010 08:00
Váňová, Lada. 2010. Se Zebrahead přijedou i Attack! Attack!. Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3065. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Se-Zebrahead-prijedou-i-Attack!-Attack!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:02