Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Obsah nového hrášku rozlousknutý!

Hrachovka se slibně rozvíjí. Počet fanoušků na Facebook profilu přesáhl hranici 2000. Produkce festivalu uzavřela program. Realizační tým chystá mnoho novinek a překvapení.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Zasadíme nový hrášek!
pátek 16. dubna 2010 19:00
(konec +- sobota 17. dubna 2010 02:00)
Kulturní dům
Hrachovec (CZ)
„Minulý týden jsme finálně dokončili sestavu interpretů, kteří vystoupí na festivalu. Celá koncepce dramaturgie je založená na českých a slovenských hudebnících. Snažili jsme se ji namíchat tak, abychom vyhověli všem věkovým kategoriím i fanouškům nejrůznějších hudebních stylů. Troufám si tvrdit, že návštěvníci se mají na co těšit,“ komentuje manažerka a hlavní dramaturg festivalu Bára Černá.

Diváky čeká hned několik legend hudebního průmyslu – ať se jedná o Ondřeje Hejmu se Žlutým psem či bardy undergroundu The Plastic People of the Universe, průkopníky hip hopové scény PSH nebo běžce na dlouhou trať v oblasti SKA a reggae hudby Polemic.

Na třech scénách, které vyrostou 14. 8. 2010 v Hrachovci u Valašského Meziříčí zazáří také další hvězdy a hvězdičky – Martin Chodúr, Michal Hrůza, Jan Budař, Skyline, Airfare, Cocotte Minute, Znouzecnost, Southpaw, Diskoballs, Charlie Straight, Narcotic Fields. Hip hop kromě PSH zastupují mladí a nadějní Raprodux. Drummovou scénu podpoří Sayko, Philip TBC a MC Vaant. Slovo dostanou také nováčci – Eddie Stoilow, neuvěřitelný písničkář Marek Gabriel Hruška a projekt jednoho z moderátorů Hrachovky Vladimír Cirkus či ostravský Kuzniecef. Prostor na Hrachovce má i místní kapela Bugaboo a nemůže chybět pravidelná a neoddělitelná součást festivalu Elektrick mann. A aby toho nebylo málo, tak se můžete těšit i na Innocens a Skrznaskrz, celou produkci ukončí nad nedělním ránem Cimbálovka od Mezříča.

Aby čekání na festival Hrachovka rychleji utíkalo, rozhodli se jej pořadatelé zkrátit akcí nazvanou „ZASADÍME NOVÝ HRÁŠEK“, v pátek 16. 4. 2010 v kulturním zařízení Hrachovec (start 19:00). Kdo přijde, nebude litovat! Na vlastní oči uvidí zasazení nového Hrášku, kterému se stanou kmotry čtyři skvělí interpreti – Xindl X, Volant, Tatroska a Bugaboo. Za 100 Kč máte možnost prožít jedinečný večer plný skvělé hudby a můžete si zasadit svůj vlastní nový Hrášek.

„Pokud se tento večer vydaří podle našich představ, nebude to zdaleka poslední, který Hrachovec před samotným festivalem zažije. Chceme, aby se lidi bavili a jsme tu proto, abychom jim to umožnili. Jako občanské sdružení to děláme bez nároku na zisk, tudíž celý výtěžek poputuje na podporu Hrachovky, “ řekla Terezie Diehlová, manažerka festivalu.

Další novinkou z dílny produkčního týmu Hrachovky je uzavření přátelství s Valašským Špalíčkem a valašským folkrockováním (13. 8. 2010). Od dubna nabízíme zvýhodněné permanentky, které opravňují ke vstupu na folkrockování i Hrachovku. Cena těchto vstupenek v předprodeji bude 500 Kč, přímo na valašském folkrockování je budete moci zakoupit za 600 Kč. S příchodem dubna bude zahájen prodej VIP vstupenek, v hodnotě 1000 Kč, těšit se na ně může 15 zájemců. Jejich šťastní majitelé, budou mít možnost sledovat festival z druhé strany, setkat se s interprety a budou mít zajištěné občerstvení.

Všechny aktuální informace naleznete na našich nových webových stánkách festival.hrachovka.com. Komunikovat s námi můžete prostřednictvím profilu na FACEBOOKU - „hudební festival Hrachovka“.

Zdroj: TZ Hrachovka
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 10. 4. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Obsah nového hrášku rozlousknutý!. Vychytané.cz. [Online] 10. 4. 2010. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3057. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Obsah-noveho-hrasku-rozlousknuty!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.188s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:25