Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Věčný Everlast vystoupí 20.4. poprvé v Praze

Grammy ověnčený rapper, zpěvák a kytarista v jedné osobě - Everlast bude k vidění v Praze. Společně se svojí kapelou La Coka Nostra vystoupí 20. dubna v Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra
úterý 20. dubna 2010 21:00
(konec +- středa 21. dubna 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Narozdíl od loňského léta, kdy mělo v Praze štěstí jen pár vyvolených, co si ho den po vystoupení na Hip Hop Kempu všimli v publiku na koncertě Radiohead a zůstal jim podpis na lístku nebo fotka v mobilu, ho tak teď všichni konečně uvidí na pódiu. Fanoušci jeho éry "kytary a klobouku" a hitů jako "What It's Like" nebo "Put Your Lights On" se Santanou, fanoušci jeho éry "elegán pomáda" rapu z dob, co patřil do party Rhyme Syndicate Records, které šéfoval Ice-T, fanoušci jeho éry "irského chuligána" a jeho první rapové kapely House Of Pain s nesmrtelnou hymnou "Jump Around" i fanoušci jeho současné éry "šedý vlk" a rapové "super kapely" La Coka Nostra - ti všichni se sejdou 20. dubna v Lucerna Music Baru, aby si přišli na své.

Erik Schrody, jak zní Everlastovo ctěné občanské jméno, tráví v muzice více jak polovinu ze 40 let, co se prochází po zemi. Stihnul toho za svojí bohatou kariéru opravdu hodně a jen málo z toho, na co sáhnul, se mu nepovedlo a nezanechal v tom výraznou stopu. Měl štěstí na spolupráce s dalšími velikány - Ice-T, Cypress Hill, Carlos Santana, Non Phixion... Měl vždy čuch na hity - "Jump Around", "What It's Like", "Put Your Lights On", "That's Coke". A že ještě neřekl své poslední slovo a na koncertě má pořád dost energie, to dokazuje třeba tím, že si ve čtyřiceti, tedy ve věku, kdy většina jeho kolegů připomíná maximálně chodící exponát muzea voskových figurín, s klidem troufne na roli headlinera festivalů pro 20.000 lidí a pořád je dostane do zatraceně skutečného varu.

Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní oči 20. dubna do Lucerna Music Baru. Kdo ví, další šance vidět Everlasta naživo už taky být nemusí, i když by měl být podle svého jména věčný.

Více informací na www.boombox.cz


Fred
(Fred Durst)
středa 7. 4. 2010 10:00
Durst, Fred. 2010. Věčný Everlast vystoupí 20.4. poprvé v Praze. Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3049. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vecny-Everlast-vystoupi-20.4.-poprve-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 10:51