Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poděkování po akci Paul van Dyk

Vážení návštěvníci, kamarádi, média a partneři ...
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Paul van Dyk Volume tour 2010 (Citadela Special Edition)
pátek 2. dubna 2010 18:00
(konec +- sobota 3. dubna 2010 08:00)
BVV
Brno (CZ)
Jsme velmi potěšeni za vaši přízeň, návštěvu a tak vřelé reakce akce Citadela s Paulem van Dykem. Velice si vážíme Vaší návštěvy a tak potěšujících hodnoceních této party.

Jsme opravdu velmi potěšeni a dodává nám to spoustu elánu a sil do pořádání další takové akce, kterou bude legendární Apokalypsa, s podtitulem The Bells, 19.11.2010, opět v pavilonu P, v Brně.

Citadela Paul van Dyk pro nás byla velkou zkouškou,abychom Vás ujistili, že taneční akce v pavilonu P opravdu dají realizovat s profesionálním nasazením, a že tento pavilon má opravdu tak skvělé zázemí, jaké na jižní Moravě nemá konkurenci.

Na těchto základech produkce a příprav budeme dále stavět a budeme chtít i kvalitu služeb, AV techniky a organizace dále zlepšovat - od této chvíle můžete brát jako stavební kámen pro další akce práve proběhnutou Citadelu s PVD :)

Mnozí z Vás ze ptají proč nevystoupil polský dj Toxic Noiz a velmi rádi Vám odpovíme.
Dj Toxic Noiz s námi více než 45 dnů před akcí nekomunikoval, ikdyž contract na jeho vystoupení byl podepsán. Na více než 15 emailů ohledně organizace akce, jeho příletu, ubytování nereagoval. Snažili jsme se jej také kontaktovat telefonicky, avšak z více než 12ti telefonátů nám telefon zvednul jednou s odpovědí “Nemám čas s Vámi hovořit, nakupuji ” a zavěsil.

Jelikož jsme nechtěli akci Paul van Dyk ohrožovat tím, že jsme si nebyli jisti, zda vůbec tento polský Dj dorazí do Brna, rozhodli jsme se po konzultaci s managementem Paul van Dyk jeho vystoupení zrušit a neriskovat tak atmosféru párty přerušením hudební produkce na akci. Náhradou bylo povolání zkušeného dje Javase, který akce příjemně rozjel a připravil tak půdu legendě českého djingu, Loutkovi. Byl to krok, který byl v zájmu udržení kvality akce a myslíme, že se vyplatil.

Děkujeme za Vaši přízeň, vidět více než 8500 lidí se bavit na naší akci je pro nás pocta.
Uvidíme se na Apokalypse The Bells, 19. 11. 2010, na kterou můžete již nyní zakoupit vstupenky za nejlevnější cenu - Ticketpro.cz a Techno.cz

Uvidíme se tam! - www.apokalypsa.com

Za pořadatelský team
Dalin Vajčner

http://www.youtube.com/watch?v=Jl-yJGpSMxs

Zdroj: TZ Citadela, s. r. o.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 7. 4. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Poděkování po akci Paul van Dyk . Vychytané.cz. [Online] 7. 4. 2010. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3048. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podekovani-po-akci-Paul-van-Dyk-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 06:48