Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Festival Beskydy Sound se vrací – opět představí zahraniční interprety

Po odmlce v roce 2009 se na frýdecké nábřeží řeky Ostravice vrací čtvrtý ročník hudebního festivalu Beskydy Sound.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Beskydy Sound 2010
sobota 14. srpna 2010 12:30
(konec +- neděle 15. srpna 2010 12:30)
Frýdek - Místek
Frýdek-Místek (CZ)
Rozhodnutí navázat na tradici oblíbeného frýdecko-místeckého festivalu padlo v prosinci. Od té doby jsme intenzivně pracovali na tom, aby svou úrovní Beskydy Sound předčil předchozí ročníky. To se podařilo za celkem krátkou dobu. V současné době máme jasno o všech vystupujících interpretech a jejich jména budeme odkrývat postupně až do května.

Již v minulém týdnu byly na oficiálním webu festivalu www.beskydysound.cz a na profilu festivalu na síti Facebook oznámeny první tři kapely – Horkýže Slíže, Vypsaná Fixa a Toxique. Tyto kapely jsou pravidelnými hosty plného frýdeckého klubu Stoun, kde mají vždy velký úspěch – našim cílem tedy bylo, aby tato trojice zahrála ve Frýdku-Místku poprvé pod širým nebem.

1. dubna byly na webu a facebookovém profilu festivalu odhaleny jména dvou zahraničních kapel. Po dlouhém hledání interpretů, které by zapadly do letošního konceptu party festival, jsme se rozhodli přitáhnout k Ostravici bosenské Dubioza Kolektiv a polské Psio Crew. Především „Dubiozu“ znají fanoušci z Colours of Ostrava, kde vystoupili s velkým úspěchem v letech 2007 a 2008. Věříme, že balkánský dubový mejdan nadchne všechny návštěvníky stejně jako v Ostravě. Ne nadarmo se „Dubioze“ říká balkánští Asian Dub Foundation. V kontextu s vystoupením Dubioza Kolektiv je výběr polských Psio Crew trefou do černého. V současné době se kapela u našich severních sousedů těší velké popularitě. Jedná se o experimentální devítičlennou kapelu - soundsystem, který převádí přes mix národní polský folklór do moderních žánrů, jako je drum´n ´bass, dub, hip hop atd. Energie, kterou dávají do všech koncertů je neskutečná – myslíme, že Psio Crew společně s Dubioza Kolektiv nenechají nikoho v klidu a rozpoutají ve Frýdku-Místku velkou party.

Pro všechny fanoušky festivalu i vystupujících kapel je na duben připravena ojedinělá předprodejní akce. Každý, kdo se registruje do skupiny festivalu Beskydy Sound na síti Facebook, získá v dubnu k jedné zakoupené vstupence druhou zdarma. To znamená, že za 200 korun získá 2 plnohodnotné vstupenky na festival. Našim cílem je, aby byl náš festival co nejdostupnější pro všechny, věříme, že to fanoušci dobré hudby uvítají. Zároveň budou mít díky registraci na Facebooku pravidelný přístup k informacím o speciálních akcích a festivalu. Podbrobné informace a pravidla akce 1+1 vstupenka zdarma budou brzy zveřejněny na webu festivalu www.beskydysound.cz a na facebookovském profilu.

Standardní předprodej probíhá exkluzivně v síti Ticketpro již nyní. Do 30. června budou vstupenky v prodeji za 200 korun.

Zdroj: TZ Keen On Production s.r.o.
Dmb
(Lukáš Kaboň)
sobota 3. 4. 2010 08:00
Kaboň, Lukáš. 2010. Festival Beskydy Sound se vrací – opět představí zahraniční interprety. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2010. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3045. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Beskydy-Sound-se-vraci-–-opet-predstavi-zahranicni-interprety
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.122s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 13:35