Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Famózní rozjížděč znovu na Free Fly!

Inventář a resident akce vás opět rozlítá!
Přidat na Facebook
Mireq Slovaq aka MiRCi DJ!

Známý i neznámý a jeho příběh...
Tento rodák ze Zlína již od útlého věku holdoval taneční muzice.
Jeho první MC kazeta, jež nesla název Eiffel 65 – Europop, je toho jasným důkazem. :)
Pak následoval přechod na tvrdší formaci 666, na kterou nedá dopustit ani v dnešní době! Jejich koncert v bývalém clubu 603 ho natolik poznamenal, že si najednou on přál být tím, jenž bude s publikem komunikovat prostřednictvím hudby.V tu dobu přišlo seznámení s Majklem DJem (dříve S/M DJs společně se Štěpánem Prachařem) ve starém Musicland A. Společná láska k hudbě a sportu je svedla na společnou cestu a stávají se přáteli. MiRCi pak putoval po diskotékách a okoukával styl míchání a komunikaci s partypeople v podání Majkla DJe a jeho nového kolegy za mixážním pultem, DJe Andreeho.

Po roce přichází první ostrá zkouška v Admiral clubu na Jižních Svazích. MiRCi ve zkoušce obstál a hraje zde po 3 roky. Poté již začal pociťovat, že ty disco/rockotéky není nic pro něj a sílící vliv houseové & tranceové muziky ho v tom jen utvrdil. Půl roku se snaží někde uchytit, ale bez úspěchu.

Poté opět zaúřaduje Majkl DJ a následná spolupráce s DJem Marcusem Cooperem a jeho houseové párty Free Fly, kde se v roce 2008 MiRCi poprvé představuje zlínskému publiku již v novém Musiclandu s hudbou, která ho naplňuje, a to hned po boku samotného DJe Orbitha, Marcuse Coopera a Majkla DJe. MiRCi předvedl famózní výkon a od té doby je stálou součástí tohoto největšího houseového mejdanu na Zlínsku. Tímto jeho DJská kariéra nabrala velký spád.

MiRCi začíná plně spolupracovat se serverem Vychytané.cz
Poté Majkl DJ rozjíždí svůj projekt Movin‘ Outset (MC Slady-Café Separé, Kroměříž) pro začínající DJs, kde se MiRCi zabydlel jako resident této noci. V průběhu roku se MiRCi objevuje na houseových a tranceových akcí ve Vsetíně (Bunkr Club), Bystřici pod Hostýnem (Best Club), dokonce hraje i ve Velkém kině ve Zlíně ve spolupráci s UTB Zlín nebo při silvestrovské afterparty rádia Kiss publikum.

Další mezník v jeho kariéře se datuje na léto 2009, kdy se objevuje v line-upu hned na dvou Open air festivalech, a to na Trnkobraní (Vizovice) a Ibiza Night (koupaliště Mikulůvka, Vsetín). Přichází spolupráce s DJským duem Waiter & Slice a jejich residentní nocí Saturday House na zlínském mrakodrapu, a také clubovou nocí Night Passion v clubu Dalmatin (Olomouc). Hned na to další spolupráce s bar-clubem Moloko na Jižních Svazích ve Zlíně, kde se MiRCi stal residentem noci 333-all-inclusive*, která se těší velké oblibě. Koncem roku se MiRCi stihl zastavit i v clubu New York (Kojetín) či v clubu Omega (Přerov).

Rok 2010 přišel s novými výzvami. MiRCi se stává residentním DJem zlínského clubu Metro se svou pravidelnou nocí House Of Beats. Po boku DJe Andreeho pravidelně hrává ve vsetínském L.A.Clubu (bývalá Besedance). MiRCi se začíná vrývat partypeople pod kůži tím, že své sety hodně prožívá, vybírá to nejlepší a dává do toho vše a pomalu, ale jistě, se začíná zabydlovat na taneční scéně se svým progressive trance, tech-house & tech-minimal soundem.

Přijďte včas, aby jste ho zastihli za mix pultem, nebudete litovat! ;)

4.4. Neděle - FREE FLY Happy Easter 5th Anniversary - Metro Zlín
Vstup ZDARMA!
Stačí se jen povrdit účast na akci na Facebooku!
http://www.facebook.com/event.php?eid=353453195489&ref=ts" target="_blank">POTVRZUJ SE TADY.

Top Djs:
CHRIS SADLER (chrissadler.com , UK/CZ)
MICHAL PEŠINA (djmichalpesina.eu)
MARCUS COOPER (djmarcuscooper.com)
big support MiRCi (vychytane.cz)

Pro podporu bujaré nálady akce na drinky za výjmečnou cenu = vodka 25,- a RedBull 40,- celou noc!
Free další akční drinky za srandovní ceny!
Spousty Free svůdných sexy holek a fantastická uvolněná lítací atmosféra mejdanu, Speciální focení velikonočních pomlázek v akci pro odvážné…!

Rozlítávat, tančit a kalit se bude divoce, o tom ví svoje ti věrní příznivci akce…a díky jim! A kdo nevíte…poznejte…a uvolněte se na nej housovém mejdanu Zlínska!

Sledujte další info, soutěže zde a nebo na Facebook skupině Club Metro Zlín!


Marcus
(Marcus Cooper)
sobota 3. 4. 2010 08:00
Cooper, Marcus. 2010. Famózní rozjížděč znovu na Free Fly!. Vychytané.cz. [Online] 3. 4. 2010. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3039. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Famozni-rozjizdec-znovu-na-Free-Fly!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 07:42