Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Boj o korunku a titul MISS ACADEMIA 2010 vrcholí!

Finálový večer MISS ACADEMIA ČR je již za dveřmi! Galavečer, kde se zvolí „nej“ vysokoškolačka pro rok 2010, se uskuteční 31. března v Městském divadle Zlín. Již nyní si můžete v místě konání zakoupit vstupenky na soutěž pořádanou studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS ACADEMIA 2010 Zlaté Jablko
pátek 26. března 2010 14:00
(konec +- pátek 26. března 2010 18:00)
Zlaté jablko - nákupní centrum
Zlín (CZ)
V rámci týdenního soustředění absolvovaly finalistky v pátek 26. března mimořádnou Módní přehlídku MISS ACADEMIA ve zlínském OZC Zlaté jablko. Ve čtyřech blocích se převlékly do vybraných outfitů luxusních oděvních značek. Během eventu byla za podpory spousty diváků vůbec poprvé v historii vyhlášena MISS ACADEMIA Zlaté jablko.

Stala se jí dívka č. 10 - Bohuslava Jiroušková z Valašského Meziříčí, která studuje právo na Univerzitě Karlově v Praze. Kromě titulu si odnesla několik poukázek na nákup zboží v obchodním centru. „Překvapilo mě, že se nám podařilo zorganizovat tak velkou akci bez profesionální základny, a myslím si, že jsme to zvládli na jedničku. Módní přehlídku přišlo podpořit opravdu hodně lidí, mám z toho velkou radost,“ shrnula průběh přehlídky ve Zlatém jablku manažerka eventu Klára Dohnalová.

Celá soutěž MISS ACADEMIA se letos nese v duchu antiky, stejně jako samotné finále, kterým bude provázet známý herec a moderátor Jiří Mádl. V porotě zasednou zástupci Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, loňská MISS ACADEMIA Jana Marečková a partneři a sponzoři, kteří přispěli ke konání letošního ročníku soutěže. Stejně jako vloni je připraven přímý přenos večera prostřednictvím webových stránek univerzitní televize NEON TV.

Program večera začíná ve 20 hodin, ovšem přípravy budou probíhat od brzkých ranních hodin. Na bedrech realizačního týmu leží postavení scény, příprava finalistek, přichystání foyer a mnoho dalších úkolů nezbytných pro hladký průběh finále. Během celého dne budou probíhat také poslední nácviky choreografie finalistek.

Soutěžilo se o 2x dva lupeny na galavečer MISS ACADEMIA 2010 do Městského divadla ve Zlíně!! 31. března 20:00. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Právě díky štědrým partnerům se mohou finalistky čtrnáctého ročníku MISS ACADEMIA těšit např. na poukázky k péči o pleť a oblečení nebo boty i elektroniku. Dívky umístěné na prvních třech místech obdrží mimo jiné také balíčky kosmetiky, sady šperků, možnost přepravy po ČR i za hranice naší republiky zdarma, nafocení profesionálního booku nebo peněžní poukázky. Protože v MISS ACADEMIA hraje důležitou roli také inteligence, budou mít vítězky možnost absolvovat kurzy projektového řízení a kurzy efektivní komunikace. Dívka, která se umístí na prvním místě a stane se onou antickou bohyní, navíc získá auto k zapůjčení na půl roku a bezplatnou přípravu na zkoušku IPMA.

Po slavnostním vyhlášení výsledků se vysokoškolačky přesunou do Musiclandu A, kde bude probíhat závěrečná Miss Party již od 21 hodin. Akce je přístupna veřejnosti a o zábavu bude dobře postaráno až do ranních hodin!
www.missparty.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 27. 3. 2010 13:00
Prachař, Štěpán. 2010. Boj o korunku a titul MISS ACADEMIA 2010 vrcholí!. Vychytané.cz. [Online] 27. 3. 2010. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3027. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Boj-o-korunku-a-titul-MISS-ACADEMIA-2010-vrcholi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:24