Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Strobe pres. Free download DJane HEATON - Promo 2010 & DJ Matimur!

Technaři pozor! Nový energií nadupaný promo set djky Heaton pro rok 2010 je na světě! + představení DJe Matimura
Přidat na Facebook
Celý set je v divokém tempu aktuálního techtrance a především techna a přesně vystihuje energickou povahu strobe DJky Heaton za mixážním pultem. Pokud chcete tuto mladou djku slyšet naživo, pak máte v nejbližší době možnost v Moravských Budějovicích, Ostravě či Praze. Rychle a zběsile stáhnout a pařit! :)

http://www.strobe.cz/files/items/sety/Heaton_-_promo2010.mp3

DJka Heaton začínala s hudební produkcí v roce 2006 a po spuštění serveru idj.cz díky vysoké kvalitě jejích tracků začal o její vystoupení vzrůstat zájem. Proto se nenechala dlouho přemlouvat a začala na akcích vystupovat za pomoci notebooku a midi kontroleru. V současné době používá při svých vystoupeních CD playery Pioneer 1000.

Již od samého začátku žití byla fascinována jakoukoliv harmonií z různého odvětví hudby. Zkoumala různé zvuky, nástroje a v hloubi duši přemýšlela, co by se dalo s takovým ozvučením ještě podniknout, popřípadě do jaké melodie zasadit, aby se z obyčejného stalo výjimečné…
K hudbě byla vedena rodiči už jako předškolák, ale k elektronické jako takové, se dostává zhruba od roku 2006 a to formou, když začala poprvé odhalovat tajemství hudebního softwaru Reason. Vzhledem k tomu, že doposud vnímala hudbu z té druhé bariéry (pouhého posluchače), musela se v tomto programu spolehnout sama na sebe a učit se bez cizí pomoci, aniž by ji byly vysvětleny i ty nejzákladnější okolnosti. Co se týče hudebního stylu, měla již předem jasno, jelikož nějakou tu delší dobu nacházela zalíbení v progressivním trancu, a to takového, které se nebálo do sebe nechat vkrást prvky techna. Odpověď na tento směr je jednoduchý; dynamika, melodie a agresivita jsou slova, které ji jednoznačně charakterizují i dodnes.
Touto cestou zahájila svůj vstup na hudební scénu nejen takovou, ale s postupem času poznává vlivné přátelé, kteří ji pro změnu obeznamují s kouzlem djingu.
S uplynutím dvou let dostává svou první nabídku hraní na jedné menší party v Moravských Budějovicích, kde si počínala natolik zajímavě, že se tato událost stala základním stavebním kamenem její kariéry.V ten samý rok její snažení vynáší nejenom další nabídky hraní, ale dokonce i první vydaný track v podobě EP na slovenském labelu jménem Carmarage Records a tím se tak mohla zapsat do dějin Junodownloads.com či Beatsdigital.com apod. Tyto aspekty se odehrály těsně po sobě, což ve výsledném efektu zapříčinilo, že se mohlo vyplout v plnou parou vpřed! A tak během roku stíhá hraní po bocích nejzvučnějších jmen světa a dokonce její produkce dostává uznání i ze států Německa, Austrálie, USA, Nizozemí, Švédska, Finska, Francie, Polska či Itálie a to nejdůležitější, že od reprezentantů světoznámého labelu jménem Armada music. Díky této zkušenosti má také možnost vystupovat mimo hranice České republiky, což považuje za největší úspěch, jelikož její motto stále zní; "Pokud chceme kdy dosáhnout svých cílů, tak jedině na úkor své fantazii, kterou zhmotníme pod svýma rukama, ať už jakéhokoliv vydaného tracku."
V současné době je nadále hlavním středem pozornosti vlastní produkce a djing...

style:
techno / trance / progressive / techtrance

releases:
Carmarage records: Emergency / Heaton - „AND THIS IS THE REASON TO GO ON LIVING“
you can listen her own music production here: www.idj.cz/heaton
remixes:
Zaa - Thoughts (Heaton remix)

Vystoupila po boku jmen jako např.
Jochen Miller (NL), Ben Sims (UK), Ian Void (UK), Eric Sneo (D), Fragma (D), Valentino Kanzyani (SLO), Arias (F), Fei-Fei (USA), Clodagh (UK), Lily Pita (IDN), Ordoeuvre (FR), Van Bass (A), Errol Dix (A), Hammond (HU), Eddie Sender (SK), Milan Lieskovsky (SK), Miss Rodez (SK), Martin Gredner (CZ), Ladida (CZ), Laydee Jane (CZ), Michal Poliak (CZ), DJ Jerry (CZ), Orbith (CZ), ...

Vystoupení v zahraničí:
Slovensko, Finsko, Chorvatsko

website:
http://www.myspace.com/djaneheaton
http://www.strobe.cz

http://www.idj.cz/heaton

______________________________________________________________________________


Martin Jeleček aka Matimur, narozen 11.12.1980 v Třebíči. Hudbu začal prociťovat již v raném mládí a již ve svých 13 letech si pořídil svuj první mixpult a začal zkoušet mixovat první nahrávky, které z té doby byli samozřejmě dostupné na kazetách. Hudbou byl natolik okouzlen, že jen stěží odolával, a proto se také rozhodl pořádat tzv. disko pro náctileté. Zprvu bylo však jisté, že v té době jeho nadšení mnoho lidí sdílet nebude, proto byl spíše označen za blázna, jenže situace se vyvíjela jinak, a to v 15 letech, kdy se svými kamarády navštivil svou první techno party v Břeclavi (což je dnes legendární Dance Hal Koruna). Místní atmosférou byl natolik pohlcen, že ve zlomku vteřiny měl jasno, kam se jeho hudební vyhlídky budou ubírat... Doslova zhypnotizován kouzlem neomezenosti techna se mu vrylo do paměti tak silně, že po této akci podléhá tomuto stylu dodnes.

Své první gramofony pokřtil v roce 2000, což je ve stejnou dobu, kdy se začal plně věnovat i pořádáni akcí, jak klubovek tak i open airů. Za zmínku jistě stoji ty nejpovedenějši, mezi které patři: Letiště-open air, Beseda dance Hal, Imperium - warm up, nebo zasahující do současnosti Party Vibes. Nejen na této, ale i těch předešlých, měl tu čest vystoupit po boku mnoha zvučných jmen jeho oblíbenců, jako například Igor Pataky, Jerry, Paul Hubiss, Michal Poliak či mladé naděje progressivní scény Heaton. Mezi jeho nejuznávanější producenty patří: Akira Ishihara, Paul Mac, David Moleon, Takaaki Itoh a další jim podobní.Hudbu vnímá v celé její proměnlivosti a podobě, a proto prokládá mixy i modernímy fuzemy jiného stylu jako techhouse či techelectro a dalšími žánry, které nerad škatulkuje, ale jak už jsme vznesly, jeho molekuly krve se skládají z tvrdého a nekompromisního techna :-) A to je ten důvod, proč si své sety chystá dopředu tak, aby do nich mohl zahrnout co nejvice odnoží a tím tak získal jeho pestrost. Nyní se začal plně věnovat i vlastní hudební produkci, s níž mu pomáhá nejenom dlouholetý kamarád Jára Kolejka, ale se kterým rovněž začal tvořit projekt – INORGANIC. Do budoucna má o svých plánech jasno; chce se i nadále věnovat pořádaní akcí a splnit si svůj tajný sen, což je právě vydání onoho výše zmiňovaného projektu.
PRODUKCE- www.inorgan.ic.cz
PROFIL DJ MATIMUR + sety ke stažení - www.idj.cz/matimur


Zdroj: Strobe PR
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 8. 4. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Strobe pres. Free download DJane HEATON - Promo 2010 & DJ Matimur!. Vychytané.cz. [Online] 8. 4. 2010. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3024. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Strobe-pres.-Free-download-DJane-HEATON---Promo-2010-&-DJ-Matimur!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:44