Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Majáles OU

Dividlo představuje: „Vlak se rozjíždí … „
Přidat na Facebook
Proč sedět pořád doma „na zadku“, když je jaro po dlouhé a tuhé zimě konečně tady a s ním i očekávaný doprovodný program Majálesu OU 2010. Pokud se chystáte některou z chystaných akcí navštívit, určitě nesmíte vynechat první majálesovou akci, kterou bude kabaretní vystoupení známé ostravské divadelní skupiny Dividlo s více než příznačným názvem „Vlak se rozjíždí …“. A kdy vám tedy Dividlo zvedne náladu? Představení proběhne v pondělí 26.3. v 19:00 v Komorní scéně Aréna. Se vstupem si nedělejte starosti, je zcela zdarma!
A o čem kabaret bude? Jde o autorskou kabaretní hru, která vznikla na tradičním letním „dividelním“ workshopu na Slezskoostravském hradě. Děj se odehrává v Německu 30.let v malebné bezejmenné vesničce, na opuštěné vlakové stanici. Odkryje se vám nečekaný příběh, co vše se může stát, když výpravčí ztratí rozum a expres zažije nečekanou poruchu. Cesta do Drážďan se náhle nepředvídatelně změní. Co vše zažije patnáct nešťastných cestujících, kteří by se velice rádi dostali do cílové stanice?

O Dividlu
Tento soubor vznikl již v roce 1986 a má za sebou nesmazatelnou historii originálních divadelních kousků. O jejich kvalitách mimo jiné hovoří také úspěšná tříletá spolupráce na kulturním doprovodném programu Majálesu OU.
Jste tedy srdečně zváni, neváhejte a vezměte s sebou své známé. Společně se kulturně naladíme na tu správnou jarní strunu a za pomocí Dividla rozjedeme měsíční kolotoč akcí! Majáles OU 2010 startuje plnou parou vpřed!!!
Jouseph
(Josef Kaňa)
neděle 28. 3. 2010 08:00
Kaňa, Josef . 2010. Majáles OU. Vychytané.cz. [Online] 28. 3. 2010. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3018. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Majales-OU
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 18:27