Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Populární zpěvák Mika poprvé v Praze!!!!

Praha, 25. března 2010 – Zpěvák Mika, hvězda současné britské popové hudby, vystoupí 26. července vůbec poprvé v České republice v pražské Tesla Areně.
Přidat na Facebook
Mika, který je libanonského původu, doslova „vystřelil“ na vrcholy hitparád v roce 2007 svojí deskou „Life In Cartoon Motion“ s hitem „Grace Kelly“. Bláznivě barevný a roztančený pop dokreslovaný kreativními klipy ve stylu art deco, kabaretu nebo Malého Prince vyburcoval tehdy stojaté vody a očaroval více jak dvacet miliónům lidí, kteří si stáhli jeho písničky a dalších šest miliónů, kteří si koupili jeho album „Life In Cartoon Motion“.

Mika obdržel stovky ocenění a vyhrál v mnoha výročních anketách (Brit Awards, Q magazine, The World Music Awards Virgin Media či ceny MTV). Jeho styl bývá přirovnáván ke kapelám a hudebníkům jako Queen, Elton John, Scissor Sisters či Rufus Wainwright. „Základem mé hudby je, že je radostná, posilující, odvážná a že nepodléhá momentální módě či konvencím,“ říká. Často zpívá o svém životě a zážitcích v současném pestrém světě.

Vstupenky jsou v prodeji od 25. března v sítích Ticketpro a Ticketportal v cenách od 660 do 995 Kč včetně poplatku. Koncert uvádí agentura Charm Music. Více info: www.charm-music.czMika (vlastním jménem Michael Holbrook Penniman) se narodil v roce 1983 v libanonském Beirutu. Vyrůstal v Paříži a od svých devíti let v Londýně. Brzy začal studovat klasickou hudbu a zpěv. Navštěvoval například Royal College of Music či nahrával v Royal Opera House. Inspirován Princem či Harry Nilssonem se zaměřil na popovou hudbu. Smlouvu podepsal s labelem Casablanca / Island poté, co ho odmítla všechna velká vydavatelství. Jeho první album „Life In Cartoon Motion“ vyšlo 5. února 2007. Druhý singl „Grace Kelly“ se okamžitě vyšplhal na 3. místo a posléze až na vrchol britské hitparády pouze díky stahování z internetu. V roce 2008 si Mika vysloužil nominaci na Grammy v kategorii „Best Dance Record“ za „Life Today“. Druhé album se jmenuje „The Boy Who Knew Too Much“, vyšlo na podzim 2009 a singlem je píseň „We Are Golden“. V prosinci 2006 Miku v anketě Sound of 2007 více než 130 hudebních kritiků a zástupců rádií jmenovalo „Nejlepším novým talentem pro rok 2007“.

www.mikasounds.com
www.myspace.com/mikamyspace

Grace Kelly - http://www.youtube.com/watch?v=EaEPCsQ4608
Relax, Take It Easy - http://www.youtube.com/watch?v=9Xvn_Ku55cI


Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 26. 3. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Populární zpěvák Mika poprvé v Praze!!!!. Vychytané.cz. [Online] 26. 3. 2010. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3014. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Popularni-zpevak-Mika-poprve-v-Praze!!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:52