Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Věra Špinarová Nadoraz 2010

Věra Špinarová má vážné zdravotní problémy, koncerty v Litoměřicích a Plzni se odkládají
Přidat na Facebook
Dnes 24. března a zítra 25. března měly proběhnout 2 koncerty turné Věry Špinarové NADORAZ 2010 v Litoměřicích a Plzni. Vzhledem ke zdravotním problémům zpěvačky se oba koncerty odkládají.

Právě dnes před odjezdem na koncert do Litoměřic si Věra Špinarová přivodila zranění, které jí neumožní odehrát koncerty plánované v tomto týdnu. Manažer a syn zpěvačky Adam Pavlík doplňuje dignózu stanovenou ráno v ortopedické klinice ORT-ART V Petřvaldě u Ostravy: „Jedná se o vážnou distorzi kotníku s nutnosti znehybnění.“

Již dnes od 19.30 měla ostravská zpěvačka vystoupit v litoměřickém Domě kultury, který byl vyprodán, zítra se na Špinarovou těšili v plzeňském Domě kultury Inwest. „Především kvůli mým fanouškům a posluchačům je mi líto, že musíme koncerty přeložit. Pevně věřím, že pro ně nebude komplikací přijít na koncert v náhradním termínu. Zároveň bych chtěla poděkovat doktorovi Jardovi Hustákovi z kliniky ORT-ART, který udělal maximum pro to, abych se mohla co nejdříve vrátit na pódium“, uvedla Věra Špinarová.


Věra Špinarová vychází dnes ráno z kliniky ORT-ART v Petřvaldě u Ostravy

Již během dnešního rána se podařilo vyjednat náhradní termíny. Koncert v plzeňském Domě kultury Inwest se odehraje v úterý 30. března od 19 hodin. Litoměřický koncert se uskuteční v Domě kultury v pondělí 19. dubna od 19.30 hodin. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, není nutná jejich výměna. Předprodej na plzeňský koncert bude probíhat až do příštího úterý, litoměřický koncert byl již dříve vyprodán. Ostatní koncerty turné proběhnou bez změny termínu.
Jouseph
(Josef Kaňa)
středa 24. 3. 2010 17:45
Kaňa, Josef . 2010. Věra Špinarová Nadoraz 2010. Vychytané.cz. [Online] 24. 3. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3009. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vera-Spinarova-Nadoraz-2010
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 09:06