Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velikonoce Na Hradě

První jarní akce na hradě již tento víkend!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Velikonoce Na Hradě
sobota 27. března 2010 09:00
(konec +- sobota 27. března 2010 16:00)
Ostravské výstavy - Výstaviště Černá Louka
Ostrava (CZ)
Na rozdíl od jiných hradů a zámků v České republice, které otevírají 1. dubna, náš Slezskoostravský hrad je přístupný pro veřejnost již od února a proběhlo na něm spousta zajímavých akcí. Avšak ta, na kterou se většinou všichni těšíme je předvelikonoční jarmark, na který bychom vás chtěli srdečně pozvat.

Je již tradicí, že sezóna na Slezskoostravském hradě začíná právě touto příjemnou jarní akcí s názvem VELIKONOČNÍ JARMARK, načasovaná přesně před Velikonočními svátky, abychom načerpali a vychutnali si atmosféru jara. V letošním roce však této akci již přecházela Masopustní sobota plná jídla, pití a maškar, ale to byla ještě zima, jaro je před námi a je třeba se ho pořádně nadechnout.Velikonoční jarmark si za dobu svého konání získal spoustu návštěvníků a těší se velké oblibě a každoročně hrad navštíví více než 11 tisíc lidí během víkendu.

Také v letošním roce pro vás připravujeme bohatý program - pro nejmenší loutkové divadélko, dále lidové tance a zpěvy, soutěž o velikonoční vajíčko, uvidíte žongléry a komedianty a to vše doplní pravý velikonoční jarmark s chutným občerstvením a tradičními velikonočními pochoutkami a ukázkou řemesel.V letošním roce navíc můžete ochutnat pravou velikonoční zabíjačku – jelita, jitrnice, uzené a jiné dobroty.

Na jarmarku načerpáte inspiraci jak vyzdobit letošní velikonoční vajíčka, vázy, košíčky a jiné tradiční výrobky.

Věřte, že tento víkend na Slezskoostravském hradě bude stát opravdu za to, neboť na hradě bude téměř 80 lidových stánků s tou nejzajímavější nabídkou, nebude chybět dobrá nálada, jarní atmosféra a vůně perníků.

Pokud nemáte na 27. a 28. března ještě program, určitě si tuto příjemnou jarní akci nenechte ujít! Otevřeno bude od 10 do 18 hodin.Těšíme se na Vás!

Program si můžete stáhnout zde

Zdroj: Ostravské Výstavy, a. s.
Dmb
(Lukáš Kaboň)
čtvrtek 25. 3. 2010 08:00
Kaboň, Lukáš. 2010. Velikonoce Na Hradě. Vychytané.cz. [Online] 25. 3. 2010. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3008. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velikonoce-Na-Hrade
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:47