Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MISS PARTY MMX: Co bude nově?

Každým rokem MISS PARTY nabírá na dokonalosti - i v tomto roce čekejte další vychytané věci. Mezi ně patří třeba prodej vstupenek již před klubem, tedy žádná tlačenice, přenos do rádia a další!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MISS PARTY MMX (2010)
středa 31. března 2010 21:00
(konec +- čtvrtek 1. dubna 2010 04:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Soutěžilo se o o 10 volných lupenů na MISS PARTY do MusicLandu ve Zlíně na středu 31. března 2010. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Vyslyšeli jsme vaše přání a letos jsme zajistili prodej vstupenek přímo před klubem ve speciálním stanu. Nemůže se tedy stát, že se budou míchat fronty na šatnu a prodej vstupenek s těmi, kteří se budou chtít třeba jen na chvíli dostat z klubu. Protože cena, kterou jsme dlouhodobě drželi na 50 CZK již nešla udržet, letos bude vstupné 70 CZK a se vstupenkou z galavečera MISS ACADEMIA z Městského divadla ve Zlíně budete mít vstupné pouze 30 CZK. Protože je MISS PARTY tradičně také afterparty určenou pro pořadatele, budou mít všichni studenti, kteří pořádají MISS ACADEMIA, vstup na MISS PARTY MMX zdarma.

Dekorace se v tomto roce ponesou v antickém stylu, stejně tak, jako celá MISS ACADEMIA, s níž je portál Vychytané.cz jako mediální partner spojen. V plánu je využít pro dekorace více jak 110 metrů látky rozmístěné po celém klubu. Již při příchodu budete moci z dálky rozeznat, že se blížíte ke klubu, kde se něco bude dít. Pro vytvoření atmosféry antiky napomohou speciálně pro tuto party z polystyrenu vytvořené sloupy.

Pro ty, kteří na MISS PARTY MMX třeba prostě dojít nestihnou, nebudou ve Zlíně, budou mimo republiku, třeba na Měsíci, pro ně je připravena další vychytávka! Letošní MISS PARTY bude přenášena od 22:00 do 02:00 SeeJay rádiem přímo do svého elektronického éteru! Naladit si toto rádio můžete na www.seejay.cz, a uslyšíte tedy rozproudění akce DJem Michalem Blažkem a hlavně vystoupení dua Funk Moguls – DJe Seana Johna a DJe AKA!

Nově jsme pro vás také připravili obrovské množství tropického ovoce – víme, že v předcházejících ročnících došlo „už“ ve dvě ráno, letos tedy chceme, aby bylo minimálně až do čtvrté hodiny ranní. Připravujeme pro vás kvalitní ananasy, pomeranče, k antice neodmyslitelně patří také hroznové víno. A možná nějakou další ovocnou vychytávku, abychom vše neprozradili a měli také ještě co vytáhnout z rukávu ;)

Protože si vážíme našich partnerů, kteří naši akci každý rok podporují, i letos od nich očekávejte různé dárky! Potkáte promoteam Starobrněnské večerní školy, který pro vás bude mít spoustu dárků, očekávejte dárky od partnera akce NWT, jako jsou USB klíčenky, DVD s filmy a další (nechte se taky překvapit). Nesmíme zapomenout na ještě jednu dárkovou vychytávku – partner akce www.Gamuccishop.cz si pro vás připravil více jak deset elektronických cigaret Gamucci, co by dárky pro vás! Jste-li tedy vášnivými kuřáky, už na vás nebudou vaši kamarádi pokřikovat, že „nemáte smrdět“ - kouř z těchto cigaret je naprosto bez zápachu a neškodí vašemu okolí!

A poslední letošní novinkou, kterou můžete očekávat, je speciální kyslíkový bar! Budete-li unaveni z celého paření, stačí na chvíli zasednout k tomuto baru, kdy budete moci načerpat hromadu kyslíku a tím regenerovat svůj organizmus pro další paření.

Co nepovažujeme až tak za novinku jsou naše skvělé neokoukané go-go tanečnice Lucka a Veronika, které není asi třeba pro stálé návštěvníky MISS PARTY představovat. Ale co je potřeba v článku „co bude nově“ říci, je to, že tyto naše skvělé go-go tanečnice budou oblečeny coby antické krásky - tedy v bílém, zlatém nebo oblíbeném tygřím ;)

Všechny, kteří budou mít s MISS PARTY něco společné, poznáte podle toho, že budou mít na hlavách klasické vavřínové snítky – pozlacené. Stejné, jako jsou na každém letošním grafickém výstupu MISS PARTY MMX – MISS PARTY 2010.


Potkáme se ve středu 31. března v MusicLandu! ;) Více info v dalších dnech ;)
www.missparty.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 29. 3. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. MISS PARTY MMX: Co bude nově?. Vychytané.cz. [Online] 29. 3. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=3000. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MISS-PARTY-MMX:-Co-bude-nove?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 08:58