Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na tetování La Coka Nostra ti zbývá přesně měsíc a den

Důvodů, proč si nenechat ujít historicky první klubový koncert La Coka Nostra v Praze, je mnoho : splnit si už skoro zapomenutý sen, že ještě uvidíte naživo House Of Pain.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BOOMBOX YOU CAN TRUST: La Coka Nostra
úterý 20. dubna 2010 21:00
(konec +- středa 21. dubna 2010 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
. Splnit si sen, že naživo uvidíte Everlasta, co je ve hře od roku 89 a na kontě má krom mnohonásobné platiny za brnkání na kytáru také spolupráce s lidmi jako Ice-T, Dilated Peoples, Swollen Members nebo taky Madonna a Carlos Santana. A nebo si jen splnit ten nejprostší sen a vidět naživo asi nejlepší rapovou kapelu současnosti. Důvod nechat si tenhle koncert ujít, je asi jen jeden: lehkovážné šílenství.

Jestli si Slaughterhouse můžou bez uzardění říkat "rapová super kapela", jsou La Coka Nostra "bílý rapový team snů". Jádra kultovních kapel House Of Pain a Non Phixion by už mohli trumfovat akorát tak Beastie Boys a když se k nim připojí ještě stokilové hovádko jménem Slaine z bostonské smečky Special Teamz, je vymalováno definitivně.

Když hráli La Coka Nostra na Hip Hop Kempu 2009, šlo tam 15.000 lidí do kolen. Když hřměli hymny jako "This Is War", "I'm An American" nebo "Fuck Tony Montana", lidi šíleli. Ale když se rozjelo "Jump Around", byl k vidění historicky největší rapový kotel v Čechách, kde se nepařilo jen v prvních třech řadách pod pódiem, ale pogovali i uklízeči pivních kelímku v řadě číslo 237...
A teď si jen zkus představit, co tahle parta udělá s kotlem v klubu? Opravdu spektakulární KOTEL! O lidi se budou pokoušet mrákoty, jen co najedou první tóny "That's Coke", no a až zadujou dudy "Jump Around", urve se strop a bude konec světa :)

Jejich deska "A Brand You Can Trust" vyšla loni po několika odkladech. Čekání se ale vyplatilo a výsledkem je jedno z nejlepších rapových alb, co vyšli nejen v roce 2009. Už seznam hostí je impozantní: Snoop Dogg, Bun B, Sick Jacken, B-Real, Sen Dog, Immortal Technique, Big Left a Q-Unique, ale deska šlape především díky základní ose La Coka Nostra.

Status "kultovní" si rádo připisuje poměrně dost kapel, ale těch s fanoušky, co nosí na těle vytetované logo své nejoblíbenější party, jako to mají skalní La Coka Nostra, těch opravdu moc není. Pokud cheš dokázat, že jedním ze srdcařů jsi i ty a chceš jít na koncert La Coka Nostra zadarmo, zbývá ti na tetáž přesně měsíc a den, protože 20. dubna v Lucerna Music Baru vypukne nejdrsnější rap, co tu bude minimálně do léta k vidění a slyšení. Bude to tvrdý a těžce návykový, děti tam nepouštějte.

A ještě jednou: žádná soutěž o lístky zdarma pro lenochody, sociály, šmelináře a zbylé vychcánky nebude. Jediný způsob, jak jít na koncert La Coka Nostra zadarmo a nejmenovat se Ill Bill, Everlast, Danny Boy, Slaine ani DJ Eclipse je: ukázat na vchodu LMB tetování LCN!

Boombox You Can Trust
LA COKA NOSTRA
(Everlast aka Mr.White & Danny Boy - House Of Pain, ILL Bill & DJ Eclipse - Non Phixion, Slaine - Special Teamz) /USA/
DJ Illegal (Snowgoons) /D/
DJ Tuco /UK/, DJ Hlava
20.4.2010, Lucerna Music Bar, Praha
http://www.boombox.cz/20-04-2010_BOOMBOX_YOU_CAN_TRUST-_La_Coka_Nostra/

Fred
(Fred Durst)
úterý 23. 3. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Na tetování La Coka Nostra ti zbývá přesně měsíc a den. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2010. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2987. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-tetovani-La-Coka-Nostra-ti-zbyva-presne-mesic-a-den
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 04:56