Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Chinaski míří do USA, na Slovensko a do studia

Chinaski letos v ČR takřka neuvidíme. Pouze dva festivaly u nás si je dokázaly zabookovat, jinak USA berou útokem, poté SVK a nakonec budou natáčet novou desku, která by měla vyjít na podzim tohoto roku..
Přidat na Facebook
V roce 2010 čeká Chinaski, mimo koncertního turné po USA, také řada koncertů na Slovensku. Především se ale kapela bude naplno věnovat přípravě nového CD, které vyjde 15. září 2010. Na nedávném udílení cen televizní stanice Óčko, Chinaski obhájili titul a znovu se stali skupinou roku. Nyní se chystají do Spojených států, kam vyrazí již po čtvrté zahrát tamní české komunitě. V rámci série několika koncertů se představí mimo jiné v New Yorku, Las Vegas, Miami nebo ve Washingtonu. Bližší informace včetně termínů a přesných míst konání naleznete na webu www.chinaski.czLetos v létě u nás Chinaski naživo takřka neuvidíme. Skupina bude totiž koncertovat na Slovensku a u nás se objeví jen na dvou festivalech v Hlučíně a Vizovicích.
Mezitím se celá skupina bude intenzivně věnovat práci na novém albu, které vyjde na podzim letošního roku. Na něj skupina naváže koncertním turné, které proběhne na přelomu září a října 2010.
Aktuální dění o skupině Chinaski sledujte na webu www.chinaski.czZdroj:

Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 25. 3. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Chinaski míří do USA, na Slovensko a do studia. Vychytané.cz. [Online] 25. 3. 2010. [Citace: 13. 6. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2985. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chinaski-miri-do-USA,-na-Slovensko-a-do-studia
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.221.66.130
Serverový čas: čtvrtek 13. června 2024 19:12