Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Další nabitý víkend ve zlínském Indian baru

Kdo by v pátek ucítil neutěšitelnou touhu být znásilněn elektronickou hudbou, má jedinečnou příležitost! V Indian Music Baru mu totiž na akci s názvem Ravin můžou jeho tajná přání splnit Electronic Bitches z Brna
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Ravin
pátek 19. března 2010 21:00
(konec +- sobota 20. března 2010 04:00)
INDIAN MUSIC BAR
Zlín (CZ)
Toto djské a producentské duo je inspirováno dobou 80. let, érou rave boomu a rapu. Jejich večírky, které se nesou v rytmu elektra a basových linek, jsou plné humoru, nevázanosti, improvizace a prý při nich zvlhne nejen parket! Spolupachatelem tohoto násilného elektrosmilstva bude domácí Fry83!

V sobotu si pak můžete dojít potřít rány z pátku fialkou na Purple shop party, kde zahrají lokální DJs Numan a Prior. Ti Vás uklidní příjemnou a pečlivou selekcí Hip-Hopu, Funku a Groove music! Kluci na nás chystají i tajného hosta! Takže večer i s překvapením! Těší se na Vás Indian Music Bar!

Electronic Bitches Bio:

ELECTRONIC BITCHES - Romano Porni a Funk Halen se setkali v roce 2003, začali společně hrát a časem také pořádat soukromé party. Za nějaký čas získali středeční noci v klubu Černota. Následovaly pravidelné večírky v brněnském klubu Těsněvedle a první hraní na zdejší párty Magion. Zároveň Romano Porni provozoval vlastní vinylshop Luxus records, kde se setkal s pozdějším členem Electronic Bitches – DJ Trickem. Od roku 2008 se trio rozrůstá o nového člena - DJ Ibe.

Začátkem roku 2007 Funk Halen svým setem oslovil klub Perpetuum a s tím přišla nabídka pořádat zde úterní párty. Akce dostaly název Electronic. Projekt Electronic Bitches tak získal oficiální podobu a za této existence měl možnost podpořit koncertní vystoupení Bruna Ferrariho, Vítrholc, Robots in Disguise, Los Banditos a The World Domination. Postupem času přicházely další nabídky na vystoupení, jako např. Itch My Ha Ha Ha, Hradhouse festival, Elektra (Fléda) a další.

Po roce působení v klubu Perpetuum rozjíždí Electronic Bitches seriál vybraných pátků s názvem Shuk´n´ Denc. V rámci těchto večerů zde vystoupily live projekty 1A2V1 či DJ Ventolin, dále Miss Ucentou, Popper-C a 2Singles. Díky občasné spolupráci s pražským DJem dMIT.RY na Shuk´n´Denc v jeho první sezóně zavítali Kernefamilien z Dánska či Pete Carvell z UK. Od roku 2008 si Electronic Bitches na své akce (nejen v rámci Shuk n´Denc) zahraniční hosty zvou pravidelně – vystoupili zde Rawfare live (SK), Tuco (UK), představitel labelu Gomma records Diskokaine (AT), Bryan Cox (USA), Lazy Flow (F), Tyskerhar (Ger) a Supra1 (PL).

Electronic Bitches vzešly z brněnského undergroundu, vyrostly za totality a dospěly v ozvěnách cinkajících klíčů a současný kritický pohled na klubovou scénu v ČR je více a více vybuzuje k pořádání nevázaných večírků a s humorem jim vlastním představuje talentované producenty a DJe s podobným cítěním a pohledem na věc.Jsou inspirováni dobou 80.let, érou rave boomu a rapu. Své sety staví především na elektru a basové lince. Nesnášejí škatulky a nedají se do nich začlenit. Jejich přízviskem je Electro Cymbal. Pro jejich večírky je typický humor a nevázanost, kde si nikdo na nic nehraje, jejich sety jsou charakteristické velkou dávkou improvizace a atmosférou tak hustou, až vlhne plac.

Fred
(Fred Durst)
pátek 19. 3. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Další nabitý víkend ve zlínském Indian baru. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2010. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2980. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-nabity-vikend-ve-zlinskem-Indian-baru
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:45