Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Zlín má adepta na golfového nejlepšího sportovce roku!

V roce 2009 vyhrál mistrovství světa amatérů ve španělské Marbelle a nyní je v české špičkové PGA. Více fotek a info o tom, jak pro něj můžete hlasovat, najdete v článku!
Přidat na Facebook
Martin Rudecký byl ještě do minulého roku amaterským golfovým hráčem. V létě minulého roku se stal mistrem České republiky a tímto vítězstvím se kvalifikoval na mistrovství světa amatérů - World Golfers Championship, které se konalo v říjnu ve španělské Marbelle. Mistrovství vyhrál a stal se mistrem světa roku 2009 v nejtěžší kategorii 0-5 HCP.

Vítězství mu pomohlo k tomu, aby se mohl dostat do vysněné skupiny profesionálních golfistů. Martin proto tento rok bude hrát českou PGA a k tomu objíždět turnaje po Evropě.

Martin Rudecký si za titul mistra světa vysloužil nominaci na vyhlášení o nejlepšího sportovce zlínského kraje. Na internetových stránkách http://www.bl-ond.cz/anketa/ nyní probíhá hlasování o Cenu občanů Zlínského kraje a bude moct rád, pokud ho podpoříte. Stačí si jen tedy vybrat MARTIN RUDECKÝ - GOLF více ke konci stránky a kliknout na hlasovat..Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 19. 3. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Zlín má adepta na golfového nejlepšího sportovce roku!. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2010. [Citace: 29. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2976. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zlin-ma-adepta-na-golfoveho-nejlepsiho-sportovce-roku!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.132.226
Serverový čas: neděle 29. května 2022 14:40