Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

O' seex „Our Electronic Boutique“ !

Je tomu již čtvrt roku kdy návrat klubové párty O´seex v čele s djane Lady Waks rozpálil brněnskou Flédu. Oné noci nebylo jediného nespokojeného tanečníka, kterých se sešlo opravdu mnoho a vytvořila se tak nevídaná a jedinečná atmosféra.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
O'seex
pátek 19. března 2010 21:00
(konec +- sobota 20. března 2010 04:00)
Fléda
Brno (CZ)
Dne 19.3.2010 by jsme rádi tento opravdu pestrý hudebně-vizuální zážitek pro nejen moravské příznivce elektronické hudby zopakovali, takže čtěte dál o díle nazvaném „Our Electronic Boutique“ !

Headlinerem pro tento díl nebude nikdo jiný, než zástupce populární značky Ministry of Sound a majitel labelu Mass Records KIERAN BRINDLEY z anglického Brightonu. Tohoto profesionálního dje a producenta jste mohli v ČR slyšet například na posledním Creamfields, kde opět předvedl jednu z jeho velkolepých show, která se neskládá pouze s precizních mixů, ale i ze scratchovacích pasážích, které berou nejednomu člověku dech. Kieran má za sebou opravdu pestrou minulost a pyšní se nejen rezidentními večírky v klubech jako jsou Ministry of Sound nebo Gatecrasher, ale především chytlavou produkcí v rytmech Techna, Electra a House. Druhým, tentokrát v ČR poprvé vystupujícím, bude ROMANTIC TORTURE aka Rob Bradley, který se pohybuje na anglické scéně více než 8 let. Stejně jako Kieran má rezidentury v klubech Ministry of Sound nebo Turnmills v Londýně. Jeho vystoupení by se dala zařadit mezi styly Hard Electro a Deep Techno. Jako Romantic Torture má za sebou remixy pro Filtr & Splandour nebo Marca Fischera. V současné době rozjíždí nový projekt Dead Echo společně s IAMAMF, kterému co nevidět vyjde první počin a již si získal na oblíbenosti u takových jmen jakou jsou Hernan Cattaneo nebo Swayzak !
Dalším a zároveň posledním zahraničním hostem bude rezident a spolupořadatel populárního festivalu Wilsonic DJ JUNIOR. Tento člověk nebyl vybrán pro vystoupení na párty O´seex náhodně, ale zcela za jistým účelem. Je to totiž opravdový blázen ! V jeho vystoupeních můžete čekat opravdu všechno. Dokáže set provést styly od Breakbeatu přes Hip-Hop, Dubstep, Downtempo až po nejtvrdší Techno! Ovšem důkazem toho, že tohle hudební pojetí reprezentuje opravdu výtečně je vystoupení před takovými jmény jako Daddy G z Massive Attack, Kode9 nebo Prodigy.

Tyto zahraniční headlinery doplní také oblíbený ostravský dj Martin Gredner, pražské duo, které se již v Brně nejednou v dobrém světle ukázalo, Katie vs. Subgate, mladý a nadějný Wally D a v neposlední řadě samotný rezident tohoto večírku dj Hydrophonic.

O barovou stage, která bude opět zvukově posílena se postará celá řada dalších domácích špičkových djs. Jako první si uveďme znovuzrozenou a takřka legendární djane Miss Renny, která se v posledních letech musela starat pouze o své ratolesti. To, že ze svého hudebního nasazení nevypadla se Vám chystá v plné síle dokázat! Dalšími djs pak budou Michal Pešina a jeho stájová kolegyně Jeaniss, ostravský dj Wayne nebo brněnský Duncan Grey.

Mezi speciality akce bude opět patřit Welcome drink pro prvních 300 příchozích, videoprojekce za podpory VJE Valentina Hesseho, speciální světelná show od cyber a další překvapení.
Vstupné na tuto akci bude 150 Kč v předprodeji, na místě pak 200 Kč. Další velkou specialitou bude jistá sleva pro přihlášené na Facebooku. Prvních 250 příchozích z přihlášených budou mít do klubu vstup za cenu předprodeje!

Těšíme se opět na Vás, O´seex Team

Zdroj: TZ O´seex Team
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 16. 3. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. O' seex „Our Electronic Boutique“ ! . Vychytané.cz. [Online] 16. 3. 2010. [Citace: 16. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2969. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/O_-seex-„Our-Electronic-Boutique“-!-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.77.12
Serverový čas: pondělí 16. května 2022 11:28