Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Novinky k blížící se Citadele s Paulem van Dykem!

Stojí za přečtení! :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Paul van Dyk Volume tour 2010 (Citadela Special Edition)
pátek 2. dubna 2010 18:00
(konec +- sobota 3. dubna 2010 08:00)
BVV
Brno (CZ)
První novinky jsou tu a začneme potěšující zprávou pro VIP návštěvníky:

VIP návštěvník bude mít k dispozici kromě parkování přímo u odděleného vchodu do pavilonu P se separátní šatnou, také 2 samostatné VIP zóny, kde může strávit party (kromě všech dalších, běžných prostor pavilonu).

Jednou z nich je osvědčený prostor se dvěma balkóny a samostatnými WC. Druhá zóna je přímo u hlavního pódia akce, tudíž VIP návštěvník bude mít možnost také sledovat, jak akce vypadá z druhé strany, a to z bočního pohledu DJe.

V druhém VIP sektoru budou také kožené sedačky a moderní Redbull bar s širokým výběrem nápojů. Zajímavostí jistě bude, že v tomto VIP sektoru budou svůj čas také trávit samotní DJs – zda sem zavítá i samotný Paul van Dyk se necháme překvapit. Tato druhá VIP zóna bude mít také další specialitku, a to, že bude přímo navazovat (odděleně) k prvním řadám publika, což v praxi bude znamenat, že VIP návštěvníci budou přímo před DJ stolem hlavního pódia.Návštěvník s běžnou vstupenkou nemusí zoufat, již nyní je potvrzeno, že za své peníze nedostane pouze kvalitní hudbu a dechberoucí atmosféru. Přímo naproti DJ pultu budou vybudovány tribuny, které budou rozděleny hned do dvou křídel – z tribun bude luxusní výhled přímo na scénu a tyto tribuny budou zároveň i součástí tanečního „kotle“.Tribuny budou také sloužit jako pomyslná hranice mezi tanečním parketem a odpočinkovými místy, kde najdete bohatě zásobené bary s míchanými nápoji, nebudou chybět sedačky, rolling area Smoking, chillout zóna Maxim, vodkové bary a další příjemné posezení s barovým koutkem Phillip Moris.

A možná poslední zajímavý detail je ten, že pavilon P bude využíván na šířku a bude akusticky ještě posílen o závěsový systém. Nechejte se překvapit, chystáme pro vás vizualizace!

Zdroj: TZ Citadela, s.r.o.

Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 14. 3. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Novinky k blížící se Citadele s Paulem van Dykem!. Vychytané.cz. [Online] 14. 3. 2010. [Citace: 16. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2966. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novinky-k-blizici-se-Citadele-s-Paulem-van-Dykem!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.77.12
Serverový čas: pondělí 16. května 2022 10:45