Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Mandrage odstartují „hledání ženy“ křtem desky

Plzeňská čtveřice Mandrage vyrazila začátkem března na Hledá se žena tour. Toto turné zahájili 5. března křtem desky Hledá se žena v klubu Liďák v pražských Kbelích.
Přidat na Facebook
Jako hosté křtu se na pódiu objeví česká pop-punková jednička skupina Rybičky 48, šumperští O5&Radeček, ale také dvě kapely z dětských domovů Senožaty a Příbram. Tento koncert spadá do benefičního projektu Nejmilejší koncert tour na podporu talentovaných dětí z dětských domovů.

Samotné hledání ženy ale nezůstane jen v názvu tour – kluci z Mandrage budou onu vyvolenou opravdu hledat na všech koncertech zmiňovaného turné. Díky soutěži dají možnost dívkám a slečnám strávit víkend s celou kapelou. Možnosti získání této výhry a podrobnosti o hlasování a dalších exkluzivních cenách se fanoušci dozvědí na webových stránkách kapely v nejbližších dnech.

O Mandrage je v poslední době na hudebním poli hodně slyšet nejen díky čerstvým nominacím v prestižních soutěžích. Pilotní singl „Hledá se žena“ bodoval na televizních i rozhlasových hitparádách a stal se podle oficiálního žebříčku IFPI nejhranější písní v českých rádiích. Druhý singl „Už mě víckrát neuvidíš“ opakovaně vítězí v hitparádě T-music na Evropě 2 a TV Óčko.

Veškeré koncerty v rámci turné a informace o něm naleznete na
www.mandrage.czZdroj: TZ Madree PR
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 11. 3. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Mandrage odstartují „hledání ženy“ křtem desky. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2010. [Citace: 29. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2948. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Mandrage-odstartuji-„hledani-zeny“-krtem-desky
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.132.226
Serverový čas: neděle 29. května 2022 13:33