Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Headlinerem Sonne Edition 9 bude PEPPELINO (Hu)!!!

Jak jsme již dříve informovali mejdan Sonne Edition s pořadovým číslem 9 se uskuteční v sobotu 24. dubna 2010 v KD Topolná na uherskohradišťsku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 9
sobota 24. dubna 2010 20:00
(konec +- neděle 25. dubna 2010 03:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
V minulém článku jsme si představili DJskou smetánku druhé, Naked records, stage.
Nyní nadešel čas představit si obsazení hlavního pódia!

Občas sledujeme různá diskuzní fóra, kde píšete jak byste rádi slyšeli techno. Velkým propagátorem melodického groovy techna je vynikající maďarský producent a DJ Péter Forási alias Peppelino. Z východního bloku je to po Reakym další ryzí techno jezdec na Sonne Edition. Tomuto neobyčejnému talentu již vyšla spousta tracků a desek mimojiné i u prestižních labelů jako Patterns, Ying Yang, Soul Access nebo Prozak Records a měl možnost zahrát si v zemích jako jsou Slovensko, Ukrajina, Chorvatsko, Česká Republika, Finsko, Irsko nebo Slovinsko.

Dalším významným jménem na mejdanu bude organizátor brněnské akce „O´ Seex“ – DJ Hydrophonic. Na domácí scéně se pohybuje již několik let, vystoupil na předních českých akcích jako je Citadela, Apokalypsa, Summer Of Love, Hradhouse.

Za mixem se Vám představí také DJ Wayne z Ostravy, který hrává pod projektem „Charlie & Clubbers Komunity“, se kterým brázdí slovenské kluby. Jeho djské sety zazněly mimo jiné také v klubech Mecca, Fabric, 7.Nebe, Perpetuum apod.

Moderní melodický electro mix vám zahraje rezident Sonne – DJ Mildee. Jeho hudba je založená na technu, electru a jiných odnožích, jenž dává dohromady mistrovským způsobem a vlastním osobitým stylem, díky kterému si získal mnoho příznivců.

Groovy techno se špetkou svého koření, v podobě svých producentských počinů, vám představí další zástupce Strobe bookingu – DJ Karloss. Ten velmi rád hrává tracky od producentů jako jsou: David Moleon, Kali, Reaky, Axel Karakasis, Wehbba, Preach a další.

Kroměřížským velvyslancem bude na tomto díle DJ Czida, který předvede speciální techno set. Dalším z talentů, který dostává svoji příležitost na akci SE, je tech-trancový DJ Phil Albedo, kterého jste mohli slyšet na různých akcích v ČR po boku takových jmen jako jsou Agnelli & Nelson (Ire), Marc van Linden (De), Bryan Kearney (Ire), Simon Patterson (UK), Activa (UK), Claudia Cazacu (UK), Will Holland (UK), Reaky (Slo), Filthy Funk Funk (UK).

Myslíme si, že na devátém pokračování „Sluníčka“ si najde každý to své a bude to pravé ořechové pro vaše sluchové vjemy.

Sečteno, podtrženo…13 DJs | 2 stage | 3 projekty | headlinerem maďarský DJ PEPPELINO.
Hudební porce pro Vás tedy rozdána :)

Kde zjistíte veškeré informace k párty?

Stačí sledovat naše agenturní informační webové stránky www.strobe.cz
...či přímo web tohoto párty-seriálu: www.sonne.freeparties.net
… a také nechybíme na Facebooku: http://www.facebook.com/events.php?ref=sb#/event.php?eid=220979685865&index=1 (Skupina a událost Sonne Edition)

Zdroj: SE crew
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 11. 3. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Headlinerem Sonne Edition 9 bude PEPPELINO (Hu)!!!. Vychytané.cz. [Online] 11. 3. 2010. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2947. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Headlinerem-Sonne-Edition-9-bude-PEPPELINO-(Hu)!!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:41