Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Jaké všechny výhody ti přináší akce Gangstastar the HIP HOP no.10

Další soutěže a vstupy zdarma! Nironic ve videu k akci "NAZDÁR" od MafiaRecordsTV! I am Music tour 2010, Stahuj spot!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Gangstastar The Hip Hop no.10 - (RapWars special edition)
sobota 20. března 2010 18:00
(konec +- neděle 21. března 2010 01:00)
Milenium
Tábor (CZ)
Ani ne dva týdny a akce Gangstastar The Hip Hop no.10 je tu! Jedinečná šance, jak se zúčastnit hvězdných válek v provedení RapWars tak, jak jste ještě nikdy předtím nezažili, ale musíte přijít přímo na místo přistání dobré a temné síly, do Tábora, klubu Milenium, 20.3.2010, kde vás budou čekat spousty věcí a jaké to jsou navíc? Čti dále!

Jako první je potřeba vědět, že v Jihočeských týdenících probíhá soutěž o balíček věcí a volné vstupy! Neváhejte koupit za pouhých 10Kč a zkusit další šanci, jak něco vyhrát a přijít na akci zdarma v nové New Eře!

Jak se dostat na akci Gangstastar The Hip Hop no.10? Pokud řešite tento problém, zkuste najet do diskuze na fan stránce facebooku MafiaRecords.cz do tématu:Sháním dopravu na akci Gangstastar The Hip Hop no.10! a pokusit se najít někoho se stejným městem nebo alespoň s nějakým poblíž. Pište do komentáře město, z kterého chcete jet a hledejte svoji dopravu.
Kde přespat, když sem přijedu? Pište na mail info@mafiarecords.cz číslo telefonu a o vše se Vám postaráme!

Hned u vstupu na Vás čeká šance získat zlevněné vstupné od mimozemských hostesek z T-Mobile, s kterou zaplatíte pouze 129Kč za celou večerní přestřelku! Akce je ale pouze pro klienty T-Mobile nebo spíše stačí mít mobil s tímto klientem.

Pokračujete dále od hostesek a hned na Vás čeká šance, jak získat vstup úplně zdarma neboli pro první tři a H16 Antivirus Mixtape k tomu. Dalších 30 lidí získá Jedi Energy Box a 30% slevový kupon do Gangstastar HipHop shopu Tábor!

Během večera se setkáte se spousty dalšími vychytávkami ať už na stagei nebo mimo ní. Tenhle mejdan bude světelný, tak se na to připravte a vezměte si s sebou světelný meč na obranu nebo
Vás to pohltí!

Až půjdete domu a necháte si z tohohle mejdanu útržek vstupenky, čeká na Vás ještě jeden bonus a to 10% sleva v Gangstastar HipHop shopu Tábor k tomu všemu! Stačí pouze předložit vstupenku.

A teď už k Nironicovi, jeho videopozvánce od nově vzniklého projektu MafiaRecordsTV a jeho I am Music tour 2010, které zbývá ještě 13 zastávek. Stahuj k tomu i oficiální audiospot přímo zde: http://www.mafiarecords.cz/data/sounds/i_am_music_radio_spot.wav


Fred
(Fred Durst)
středa 10. 3. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Jaké všechny výhody ti přináší akce Gangstastar the HIP HOP no.10. Vychytané.cz. [Online] 10. 3. 2010. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2943. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jake-vsechny-vyhody-ti-prinasi-akce-Gangstastar-the-HIP-HOP-no.10
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:26