Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Letní festival Hip Hop Jam 2010 odhaluje svou zbrusu novou lokalitu.

Spousta z Vás již pomalu zadává do navigace Hip Hop Jam, tak pozor. Tento rok má HHJ novou lokalitu a je to pískovna Oplatil, Staré Ždánice u Pardubic!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Hip Hop Jam 2010
čtvrtek 15. července 2010 15:00
(konec +- sobota 17. července 2010 03:00)
Pískovna Oplatil
Staré Ždánice u Pardubic (CZ)
S pomalu blížícím se jarem bychom rádi široké veřejnosti oficiálně představili zbrusu novou lokalitu, v které se 15.-17. července 2010 uskuteční již 4. ročník letního urban culture festivalu Hip Hop Jam 2010 (www.hiphopjam.cz).

Jak jsme již dříve avizovali, loňská lokalita přírodního areálu ve Svojšicích byla již našemu festivalu svou kapacitou nedostačující, rozhodli jsme se tedy vyhledat větší a zároveň zajímavější místo pro konání dalšího ročníku letního Hip Hop Jamu.

S radostí v tento moment oznamujeme, že jsme konečně našli důstojné místo pro konání velkého letního open air festivalu, kterým Hip Hop Jam bezesporu je. Tím zbrusu novým místem je pískovna Oplatil u obce Staré Ždánice, která se nachází v centrální části ČR přímo mezi Pardubicemi a Hradcem Králové. Ve stejné lokalitě se každoročně koná největší domácí drum´n´bass open air festival Let It Roll, tzn. přírodní areál na břehu pískovny Oplatil plně vyhovuje podmínkám pro konání velkého open air festivalu.

Jsme navíc rádi, že poprvé v historii konání Hip Hop Jam festivalu nabídneme svým návštěvníkům neopakovatelné prázdninové prostředí = příroda a čisté koupání v pískovnách s plážemi, které se nacházejí jen pár metrů od festivalového areálu! Stanový kemp + velkokapacitní parkoviště se budou nacházet v bezprostřední blízkosti na přilehlých loukách. Zároveň počítáme s kyvadlovou dopravou (Pardubice, Hradec Králové). Lokalita je TOP a už nyní se můžete začít těšit na rap, pivo, cuba libre, holky v bikinách a koupání!

Kontroluj oficiální web festivalu www.hiphopjam.cz, kde vám v nejbližších dnech nahodíme detailní fotoreport nové lokality a zároveň již brzy přineseme první jména v line upu letošního ročníku. Informace o časově omezeném předprodeji 3denních permanentek za velmi přijatelnou cenu naleznete na www.hiphopjam.cz/tickets.

Rozhodně si i letos chceme udržet neopakovatelnou atmosféru největšího ryze cz+sk festivalu a tudíž můžete opět očekávat zásadní jména české a slovenské scény. Zároveň budou line upu kralovat USA headliners, podobně jako tomu bylo v minulých letech s lidma typu The Game, David Banner nebo Xzibit. Novinkou v roce 2010 bude návrat taneční streetdance/breakdance arény, která slavila na prvním Hip Hop Jamu v roce 2007 obrovský úspěch a loni nám všem chyběla. I na letošním ročníku dostanou prostor Tic Tac Hip Hop Talents, jelikož na Jamu proběhne oficiální vyhlášení výsledků letošního ročníku této talentové soutěže. Zároveň makáme na doprovodném programu, prověřených DJs, letním vydání největší domácí freestyle soutěže Battle Night a dalších vychytávkách, které si budete letos na Jamu moci užít.

Kontroluj www.hiphopjam.cz a nenech si ujít 4. ročník letního Hip Hop Jamu!


text: 360 Production
Fred
(Fred Durst)
neděle 7. 3. 2010 09:00
Durst, Fred. 2010. Letní festival Hip Hop Jam 2010 odhaluje svou zbrusu novou lokalitu.. Vychytané.cz. [Online] 7. 3. 2010. [Citace: 20. 5. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2932. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letni-festival-Hip-Hop-Jam-2010-odhaluje-svou-zbrusu-novou-lokalitu.
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.129.91
Serverový čas: pátek 20. května 2022 09:03