Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na hraně temnoty

Thomas Craven miluje svou malou holčičku, je to jeho svět, jeho pýcha. Ale jakmile mu jeho dcera zemře v náručí, život přestane mít smysl a temnota polapí jeho srdce.
Přidat na Facebook
Craven je unavený životem a jeho jediné světlo na cestě mu vyhaslo přímo v náruči. Začne po vrahovi své dcery pátrat. Nejhorší je pocit viny, který ho užírá zevnitř. Myslí si, že byl terčem on a ne jeho čtyřiadvacetileté dítě. Avšak stopy ho vedou úplně někam jinam. Emma vedla utajený život a o své práci pro prestižní firmu nesměla hovořit, jenomže chybička se vloudila, což ji stálo její mladý život. Thomas se stále dopátrává výš a výš až dojde k těm nejvyšším kruhům, kam normální smrtelník nemá přístup. A své pomsty chce docílit za každou cenu.

Byla jsem celá natěšená, když jsem si sedala k tomuto filmu. Mela Gibsona zbožňuji a čekala jsem pořádný nářez. Prvních patnáct minut jsem si říkala, teď to bude, teď to bude a ono nic. Děj si plynul dál a já přemítala, jestli to mám vzdát či ne. Nechci nějak hanit režiséra Martina Campbella, ale sakra kam se vytratila akce? Po Casinu Royal těžký propad. Čekala jsem nadupanost, vybuchující auta, mrtvoly a pomstu. Z toho se konalo jen padesát procent a to ještě horko těžko. Ekologické témata mi dělají problém, politika jakbysmet a tohle všechno dohromady? Velké sousto, které se mi těžce trávilo. Byla jsem taky na hraně temnoty, přemáhala jsem se, abych neusnula uprostřed děje. Jediný Ray Winstone mě dokázal křísit k vědomí.

Edge of Darkness
USA/VB 2009,108 min, triller/drama

Režie: Martin Campbell
Hrají: Mel Gibson, Ray Winstone, Danny Huston, Bojana Novakovic, Jay O. Sanders, Denis O'Hare, Caterina Scorsone, Damian Young, Shawn Roberts, David Aaron Baker

joslin
(Petra Hrabalová)
pondělí 8. 3. 2010 08:00
Hrabalová, Petra. 2010. Na hraně temnoty. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2010. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2931. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-hrane-temnoty
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.068s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 15:27