Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

GamucciShop - soutěž ukončena!!

Děkujeme všem, kdo se soutěže o elektronickou cigaretu Gamucci a dárkové kupóny zúčastnili a blahopřejeme vítězům. Registrovaných soutěžících bylo několik set!
Přidat na Facebook
Pokud se usmálo štěstí právě na Vás věříme, že Vám elektronická cigareta Gamucci udělá radost a uleví Vašim plicím ;) A taky určitě udělá dojem na kamarády a kamarádky :)

Soutěžilo se o 1x elektronickou cigaretu Gamucci Micro Starter Kit v hodnotě 1799 CZK, dárkový kupón v hodnotě 400 CZK, 3x dárkové kupóny v hodnotě 200 CZK. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Takže ještě „congratz“ vítězům a good luck všem ostatním v příští soutěži!
Soutěžící, kteří byli vylosováni a získali některou z cen budou kontaktováni redakcí vychytane.cz na kontakty uvedené při registraci do soutěže. Mrkněte na seznam vítězů na www.gamuccishop.cz do sekce Novinky.

1.cena - Gamucci Micro Starter Kit v hodnotě 1799 Kč!


Co je elektronická cigareta?


Hlavní důvody, proč lidé užívají e-cigaretu Gamucci, jsou především – snížení zdravotního rizika, svobodu kouřit kdekoli, je bez zápachu, nehořlavá, vyvarujete se žlutých rukou a zubů a navíc je cenově výhodnější oproti klasickému kouření.

Pokud nekouříte, nevadí! Elektronická cigareta Gamucci je skvělým dárkem a obdarovaného kuřáka/kuřačku určitě potěší, že myslíte na jeho/její zdraví! Nesoutěžili jste? Škoda.. Stačilo jen správně odpovědět a elektronická cigaretka Gamucci mohla být třeba vaše!

Zdroj: TZ marketing GamucciShop
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 8. 3. 2010 17:00
Prachař, Štěpán. 2010. GamucciShop - soutěž ukončena!!. Vychytané.cz. [Online] 8. 3. 2010. [Citace: 4. 10. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2902. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GamucciShop---soutez-ukoncena!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.124s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.215.190.193
Serverový čas: úterý 4. října 2022 14:35