Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Deset důvodů k návštěvě DECADANCE

Již příští pátek 5. března se v klubu SaSaZu uskuteční další edice unikátní taneční párty Decadance s podtitulem PHARAO. Již samotné téma naznačuje, že se bude jednat o ojedinělý a programem nabitý večer i noc. Předkládáme vám proto deset důvodů k návštěvě této show.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DECADANCE pharao
pátek 5. března 2010 21:00
(konec +- sobota 6. března 2010 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
Soutěžilo se o 4 volné vstupenky na exkluzivní party Decadance, tentokrát s podtitulem Pharao, která proběhne 3.března v luxusním superklubu SaSaZu v Praze. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
1. Decadance je v ČR unikátní svou koncepcí, pokaždé má nosné téma a svůj příběh. Téma PHARAO slibuje mnoho zajímavého a pokusíme se vás vrátit do doby starého Egypta. Budou tomu odpovídat i dekorace, projekce, kostýmy všech účinkujících apod.

2. Těšit se můžete na velkolepou show po celou noc. Budete svědky neuvěřitelných výkonů všech performerů a všechna vystoupení mají souvislost s tématem večera. Dekorace stage včetně použitých efektů by měla být překvapením večera.

3. Line up také slibuje vynikající hudební zážitek. Světové veličiny trance hudby Aly & Fila z Egypta (v současnosti 22. místo ve světovém žebříčku), Sied van Riel ve své pražské premiéře (Tiesto ho nazval nejžhavějším producentem současnosti), DJ NEO (nejprodávanější český Dj) a další.

4. SaSaZu ještě nikdy v historii nezažilo tak rozsáhlý technický park, který bude použit pro tento večer. LED stěna na pozadí stage, tři lasery, speciální dekorace a efekty, obrovský světelný park a v neposlední řadě brilantní sound systém, který je vždy na Decadance samozřejmostí.5. K Decadance již neodmyslitelně patří i vokalisté. Tentokrát živě ve dvou vstupech v rámci setu Dje Nea vystoupí Sámer Issa a Martina Balogová. Možná se mnoho fandů vyděsilo, co dělají tato dvě jména v takovém line upu. Každopádně by jejich vystoupení mělo být velkým překvapením, jelikož oba připravují ve svých aranžmá hity světových DJs včetně tranceových klasik. Takže určitě nečekejte jejich klasický repertoár a nechte se překvapit známými kousky v jejich podání live. Možná mnozí nevíte, že Martina Balogová je v současnosti považována za nejlepší hlas v ČR pro taneční hudbu a pravidelně spolupracuje s Neem.

6. Majitelé diamond VIP vstupenek se mohou těšit na pocit vyjímečnosti. Bude pro ně vedle neomezené konzumace na baru vyhrazena jedna VIP tribuna nad parketem, Imperiál lounge, rezervace míst na sezení, samostatný vchod, uvedení hosteskou na místo, dárečky od partnerů, obsluha u stolů apod. Vstupenky lze objednávat na čísle 777235129.

7. Ceny na barech v SaSaZu byly výrazně sníženy a v tuto chvíli jsou srovnatelné s cenami v jiných klubech. Například Cuba Libre za 115 Kč.

8. SaSaZu je unikátní prostor a k Decadance se naprosto hodí. Disponuje nejmodernější světelnou i zvukovou technikou a je v současnosti největším a nejmodernějším multifunkčním prostorem ve střední Evropě. V prostoru se můžete těšit na různá překvapení, focení s performery, drobné dárky od partnerů a spousty exotického ovoce od generálního partnera.9. Při volbě kostýmů se nebojte popustit uzdu své fantazie, které se meze nekladou. Pokuste se vrátit na jednu noc čas a dotvořte svým kostýmem nebo líčením atmosféru této noci.

10. Decadance Pharao je první velikou taneční akcí tohoto roku a věřte, že uděláme maximum pro to, aby zážitky z této noci nadlouho zakořenily ve vašich hlavách. Decadance je vyhlášená skvělou atmosférou až do rána! Budeme se na vás těšit!

Více informací na www.decadance.cz a http://www.facebook.com/decadanceparty
Vstup pouze od 18ti let.

Vstupenky v předprodeji u Ticketstream . Akce – prvních 300 kusů vstupenek za 390,00 Kč + poplatky, dále 450,00 Kč + poplatky, na místě 590,00 Kč. GOLDEN VIP vstupenky 990,00 Kč + poplatky , 1190,00 Kč na místě. DIAMOND VIP vstupenky 2200,00 Kč (zahrnují neomezenou konzumaci na baru)

Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1 a LE CLAN, Praha 2, Balbínova 23
Hondzix
(Jan Přikryl)
pondělí 1. 3. 2010 08:00
Přikryl, Jan . 2010. Deset důvodů k návštěvě DECADANCE . Vychytané.cz. [Online] 1. 3. 2010. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2900. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Deset-duvodu-k-navsteve-DECADANCE-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: neděle 3. července 2022 10:49