Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Sem písí Exprt!!!:)

Zas tu máme příběh z deníčku blondýny Laděny. Bohužel ta blonďatá sem pro dnešek já.. :) Znáte to, ženy a počítače..
Přidat na Facebook
Před pár lety se moji úžasní rodiče rozhodli podpořit pokrok a pořídili náš první stolní počítač.., to byl hezkej den! Ovšem, pokud já s úsměvem a s velkou dávkou ironie říkám, že sem expert, tak to vynásobte stem a pochopíte zbytek mojí rodiny.. Jen pro pochopení, u nás doma vážně expert sem, páč tomu nikdo jinej nerozumí, aspoň tak jak já! A není to sebestředný, je to bohužel pravda:)

Začátky jsou všude těžký, i počítač u nás doma to neměl lehké! Nejdříve jsme kolem něj pár dnů chodili, teprve pak se ho někdo (ovšem že ne z naší rodiny) odvážil zapnout, vysvětlil základní info. Tak nějak začalo naše PC dobrodružství.. :) Napsat něco v textovým editoru, to jsem znala ze školy, to mě nebavilo! Malování taky ne a obrázků na očum tam taky moc nebylo.. Ze začátku nuda a opruz, ale pak to přišlo! Velké tajemství světa mp3. Dodnes děkuji sympatickému kamarádovi, že mě zasvětil do těchto tajů a magie! Ach, to byl moc krásný den v mém životě!

Od té doby uplynulo spousty vody v řece a já tvrdě pracovala na sobě! No, spíše moji kamarádi na mně tvrdě zapracovali :) Chudáčci moji malí ušatí, naštěstí jsem nikoho z nich nepřivedla do žádného ústavu ani sanatoria a to ze mne šílí skoro každý den! Jeden z nich mi už automaticky píše přes icq, že to nepochopím, ať si radši koupím plyšáka nebo něco na hraní. Druhý zase, ať na nich nešahám, nic nedělám, že to stejnak rozbiju! Třetí se pro změnu jen vzadu směje a ten poslední.., zatím asi nejtrpělivější miláček, ještě vysvětluje. Už pochopil, že to není se mnou také snadné, a tak pěkně jak v mateřské školce, kreslíme a malujeme postupy, jak nainstalovat, naformátovat, smazat či editovat..Sem malá, teď blonďatá, ale fakt ne hloupá.. Jenže jsem žena, tak mě pánové berte s rezervou a buďte se mnou trpěliví a to ne jenom se mnou, ale se všemi ženami, které to holt s PC mají těžké!
Teréz
(Tereza Kabrdová)
úterý 12. 12. 2006 08:00
Kabrdová, Tereza. 2006. Sem písí Exprt!!!:). Vychytané.cz. [Online] 12. 12. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=290. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sem-pisi-Exprt!!!:)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.15s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 13:00