Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Blížíme se do finále v soutěži o elektronické cigarety Gamucci!

POZOR! Soutěž o vychytanou elektronickou cigaretu Gamucci se blíží ke konci. Soutěž bude končit v neděli, proto využijte šance získat tuto vychytávku co nejrychleji – o víkendu přece budete někde v klubu a ne u počítače.
Přidat na Facebook
GamucciShop.cz Vám společně s party portálem Vychytané přináší pořádně vychytanou věc – značkovou elektronickou cigaretu Gamucci, se kterou se blýsknete na kterékoliv párty.

Soutěžilo se o 1x elektronickou cigaretu Gamucci Micro Starter Kit v hodnotě 1799 CZK, dárkový kupón v hodnotě 400 CZK, 3x dárkové kupóny v hodnotě 200 CZK. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
A o co můžete získat v soutěži? 1x Gamucci Micro (na fotce) a 4 dárkové kupóny pro nákup na Gamuccishopu. Takže neváhejte, stačí odpovědět na jednoduchou otázku a šance získat tuto super vychytávku je Vaše!

Hlavní důvody, proč lidé užívají e-cigaretu Gamucci, jsou především – snížení zdravotního rizika, svobodu kouřit kdekoli, je bez zápachu, nehořlavá, vyvarujete se žlutých rukou a zubů a navíc je cenově výhodnější oproti klasickému kouření.1.cena - Gamucci Micro Starter Kit v hodnotě 1799 Kč!


Pokud nekouříte, nevadí! Elektronická cigareta Gamucci je skvělým dárkem a obdarovaného kuřáka/kuřačku určitě potěší, že myslíte na jeho/její zdraví! Takže stačí jen správně odpovědět a elektronická cigaretka Gamucci je Vaše!

Zdroj: TZ Gamucci Shop
www.gamuccishop.cz
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 27. 2. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Blížíme se do finále v soutěži o elektronické cigarety Gamucci!. Vychytané.cz. [Online] 27. 2. 2010. [Citace: 3. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2898. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Blizime-se-do-finale-v-soutezi-o-elektronicke-cigarety-Gamucci!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: neděle 3. července 2022 22:36