Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Star in BackStage!

Už tento pátek vám v nově otevřené music baru BackStage zahraje exkluzivní djská hvězda. Ptáte se kdo? Je to trojnásobný champion v ČR/SK djingu - DJ Lowa, který dokáže rozhýbat nejednu prdelku na parketu !
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Star in Backstage! - DJ Lowa
pátek 26. února 2010 21:00
(konec +- sobota 27. února 2010 03:00)
Backstage music bar
Zlín (CZ)
Soutěžilo se o O jeden ze tří lupenů na párty s DJ Lowou ve novém zlínském music baru Backstage. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Svým djským umem ho tento večer doplní známý DJ LowMoney z NFW agency. Star in BackStage se bude pravidelně opakovat každý měsíc a pokaždé s jinou DJskou hvězdou. Máte se určitě na co těšit !

Jak už to chodí v BackStagi, každý se tam jen tak nedostane. V předprodeji je pouze 55 lístků, které je možné zakoupit přímo v tomto music baru. Cena lístku je pouhých 66,- Kč, která zahrnuje welcome drink Cuba Libre.

Chceš zažít nezapomenutelnou noc se star DJem Lowou v BackStagi ? Tak neváhej a kup si lístek co nejdříve ! Vše to započne v pátek 26.2. ve 21:00 ! Samozřejmostí je WIFI a akční drinky !


DJ LOWA

Je převážně hiphopový DJ z Ostravy s vysokou úrovní technického gramofonového umění o čemž svědčí sbírka titulů na tuzemských i mezinárodních soutěžích v djingu. V těchto dnech je to jeden z nejžádanějších party a streetdance battle DJ´s u nás. Dále je rezidentním Djem nocí Lollipop RnB Night klubu Fabric či Urban Blu klubu U Modré Nudle na proslulé Stodolní ulici.

Zahrál si jako předskokan hvězd jako jsou Dilated People (USA), Afu-ra (USA), Jurassic 5 (USA) nebo Busta Rhymes (USA). Slyšet jej také můžete každé úterý v hiphopovém pořadu rádia Helax - Urban Killers (www.helax.tv) či každé všední ráno v pořadu Don´t Panic.

Působí také jako koncertní DJ zlínského rappera Headdyho ( Defuckto,www.headdy.com) a v roce 2010 se stal členen legendární české hiphopové kapely DeFuckTo. Spolupracoval či stále spolupracuje s Philipem TBC, Coco Jumbo, Safari, Khomator, Kuzniecev, DJ Kmin, V13….Více info naleznete na www.djlowa.com.

Přijď se pobavit na naši první star v BackStagi na DJe Lowu !

www.backstagebar.cz
staňte se fanouškem Backstage music baru na :
http://www.facebook.com/pages/Zlin-Czech-Republic/BackStage-Music-Bar-Zlin/176861644963?ref=ts


zdroj : Lucie Lů Rusková
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 25. 2. 2010 14:43
Durst, Fred. 2010. Star in BackStage!. Vychytané.cz. [Online] 25. 2. 2010. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2896. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Star-in-BackStage!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 03:20