Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Metallica na turné v jižní Americe, předprodej do Mimoně pokračuje

Již tento týden zahajuje Metallica turné po Latinské Americe. Šňůra odstartuje v úterý 19. ledna 2010 v hlavním městě Peru, v Limě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonispher festival
sobota 19. června 2010 11:00
(konec +- sobota 19. června 2010 18:00)
Mimoňské Letiště
(CZ)
Již tento týden zahajuje Metallica turné po Latinské Americe. Šňůra odstartuje v úterý 19. ledna 2010 v hlavním městě Peru, v Limě. Pomyslnou startovní čáru bude pro kapelu představovat vyprodaný limský fotbalový stadion, tedy 43.000 fanoušků. Na kapelu Metallica spolu s Megadeth, Slayer a Anthrax a dalšími se můžou čeští fanoušci těšit v červnu do Mimoně na festival Sonisphere, lístky lze stále ještě pořídit za 1690,- Kč.

Podle dostupných informací byl první koncert lednového turné vyprodán během několika málo dnů. Metallica se dále zastaví také v Argentině, v Chile a jihoamerickou část šňůry zakončí dvojkoncertem v brazilském Sao Paulo, které navštíví více jak 130.000 lidí. V březnu pak kapela potěší uši několika set tisíc fanoušků v Mexiku, Panamě, Kostarice, Portoriku, Guatemale, Venezuele a Kolumbii.

V dubnu a květnu Metallica vyjede na šestnáctidenní turné po Evropě a v červnu se po dvou letech dočkají i uši českého posluchače. Metallica se zbylou trojicí tvořící velkou thrash metalovou čtyřku a s mnoha dalšími kapelami světového formátu vystoupí na festivalu obřích rozměrů 19. června 2010 na letišti v Mimoni.

Na český Sonisphere se lze ještě v tuto chvíli dostat za 1690,- korun. Postupně se budou ceny lístků zvyšovat. Lístky jsou dostupné přes portály ticketpro.cz a musicticket.cz Podle pořadatelské agentury je v tuto chvíli téměř vyprodáno v severských zemích a ve Švýcarsku, a proto se ze zahraničí dá očekávat nárůst zájmu o lístky do Mimoně.

První sektor, tzv. Golden Circle, je na festivalu Sonisphere vyprodán. Fanoušci, kteří chtějí být svým hrdinům z Metallicy a dalších kapel co nejblíže, zareagovali na předprodej nejrychleji ze všech.

Běžné lístky, které jsou od prosince v prodeji na portálech ticketpro.cz, musicticket.cz a nejnověji také na ticketstream.cz, jsou stále k mání za 1690,- Kč. Na stránkách festivalu lze také nalézt portály pro koupi lístků ze zahraničí. Kromě běžných lístků lze zakoupit exkluzivní V.I.P. vstupenky, které zahrnují mnoho výhod.

Vstupenky za 1690,- Kč (65€) budou k dostání do konce března. Po dobu měsíce dubna budou lístky stát 1790,- Kč (69€) a od 1. května až do konání festivalu 1890,- Kč (73€).
Na Facebooku na fanouškovských stránkách festivalu probíhá soutěž o volné vstupenky, kdy je každý týden vylosován výherce jednoho lístku. Pravidla jsou popsána v sekci informace.

Festival Sonisphere přivítá kapely Metallica, Megadeth, Slayer a Anthrax. Je to vůbec poprvé v historii, co se tato „velká thrash metalová čtyřka sejde na jednom pódiu. Kromě ní pořadatelé budou zveřejňovat další porci účinkujících.


http://cz.sonispherefestival.net/
http://www.ticketpro.cz/
http://www.musicticket.cz/
http://metallica.com/

Fred
(Fred Durst)
úterý 23. 2. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Metallica na turné v jižní Americe, předprodej do Mimoně pokračuje. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2010. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2882. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Metallica-na-turne-v-jizni-Americe,-predprodej-do-Mimone-pokracuje
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.058s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: středa 6. července 2022 23:43