Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Soutěž o Gamucci elektronické cigarety v hodnotě 1800 CZK!!

GamucciShop.cz vám společně s námi přináší soutěž o pořádně vychytanou věc – značkovou elektronickou cigaretu Gamucci, se kterou se blýsknete na kterékoliv párty. Víc v článku! ;)
Přidat na Facebook
Video níž v článku ;)

Co to je a jak to funguje?


Soutěžilo se o 1x elektronickou cigaretu Gamucci Micro Starter Kit v hodnotě 1799 CZK, dárkový kupón v hodnotě 400 CZK, 3x dárkové kupóny v hodnotě 200 CZK. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Všechny produkty Gamucci jsou nehořlavé a na jejich výrobu byla použita sofistikovaná mikroelektronická technologie, proto aby poskytovala uživateli alternativní zkušenost z kouření bez plamene, popele, dehtu a mnohých dalších škodlivých látek, které naleznete v klasických cigaretách. Výrobky neprodukují kouř, ale vodní páru bez zápachu. Vypadají a chutnají jako skutečné cigarety, ale nejsou. Je to jednoduché - elektronická cigareta Gamucci je zdravější alternativa, která Vám pomůže uskutečnit Vaše tužby způsobem, jaký je Vám obvyklý. My v Gamucci věříme, že elektronická cigareta je budoucnost kouření.

Hlavní důvody, proč lidé užívají e-cigaretu Gamucci


Jsou to především - snížení zdravotního rizika, svobodu kouřit kdekoli, je bez zápachu, nehořlavá, vyvarujete se žlutých rukou a zubů a navíc je cenově výhodnější oproti klasickému kouření.1.cena - Gamucci Micro Starter Kit v hodnotě 1799 Kč!


Pokud nekouříte, nevadí! Elektronická cigareta Gamucci je skvělým dárkem a obdarovaného kuřáka/kuřačku určitě potěší, že myslíte na jeho/její zdraví! Takže stačí jen správně odpovědět a elektronická cigaretka Gamucci je Vaše!

Soutěž začíná dnešním dnem a končí 28. února 2010 přesně o půlnoci. Jména vítězů budou uveřejněna na stránkách www.gamuccishop.cz v sekci Novinky po tomto datu.

Zdroj: TZ Gamucci
info k článku: elektronická cigareta má evropskou známku kvality, není registrována jako lék, zdravotnická pomůcka či doplněk stravy.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 22. 2. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Soutěž o Gamucci elektronické cigarety v hodnotě 1800 CZK!!. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2010. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2877. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Soutez-o-Gamucci-elektronicke-cigarety-v-hodnote-1800-CZK!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.24.209
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 05:20