Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CASCADA live – DANCE REVOLUTION: Rozhovor s promotérem

Několik málo dní nás dělí od začátku jedné z největších tanečních akcí ve východních čechách. Již v pátek, 26.února ve 20:00h se otevřou brány pardubické haly IDEON a vypukne Taneční Revoluce! Čeká vás celkem 9 DJs z vašich oblíbených klubů, Mr.Vee a Michaela, The Ruffboyz a především nejlepší evropský dance project Cascada. Ti všichti vám naservírují 8 hodin skvělé taneční party. Vše je připraveno, nastartováno, naleštěno, reklamní radio a TV kampaň vrcholí a mnozí z vás již mají koupené vstupenky. Společně odpočítáváme dny, hodiny a minuty do startu DANCE REVOLUTION!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CASCADA live
pátek 26. února 2010 20:00
(konec +- sobota 27. února 2010 04:00)
PVV Ideon, Pardubice
(CZ)
Dnes rozhovor s promotérem akce DANCE REVOLUTION s Frantou Babkou!Co máš vlastně společného s akcí Dance Revolution?
Zastupuji booking hedlinera této akce skupinu CASCADA v České republice, zároveň se starám o veškeré promo, technické zajištění a program této akce. Spolu s investorem (pořadatelem) se částečně starám i o produkci akce Dance Revolution.

Koho to byl vlastně nápad udělat velkou taneční akci v IDEONu a proč s Cascadou?
Taneční akce v pardubickém IDEONu mají dlouholetou tradici, a když mne oslovil pořadatel, že by měl chuť zkusit udělat něco většího v Pardubickém regionu, padla volba jednoznačně na IDEON.
Co se týče hedlinera, vybírali jsme z mnoha různých možností. Pro Cascadu jsme se rozhodli z několika důvodů. Nikdy v ČR nevystupovala (pro klubové vystoupení je to nákladná akce), má velkou popularitu a velké jméno v České republice, má zde 3 vydaná alba, které se dobře prodávají, její hity se hrají jak v klubech, tak v rádiu a TV. Zároveň Cascada patří mezi opravdu nejůspěšnější světové taneční projekty. Na jejich koncerty chodí po celém světě desítky tisíc fanoušků a vyprodávají obrovské haly.

Podle mého názoru je výborný nápad propojit akci s výraznými kluby v okolí, koho to byl nápad?
Jo, je to skvělé! Dance Revolution promuje kluby Roxet / Total Inferno / Relax / Maxim / Amonet a kluby naoplátku promují akci. Zároveň na akci dostanou prostor i rezidenti těchto klubů. Přišel jsem s tím já, ale toto vzájemné propojení je v zahraničí zcela běžné, takže za to Nobelovku asi nedostanu :o)

Když se na DANCE REVOLUTION nedostanu, můžu Cascadu vidět i někde jinde?
V současné době má Cascada plný kalendář až do konce roku 2010. V minulém roce jeli tour po USA v roce 2010 chystá velké tour po Australii a Asii. Bylo velice náročné domluvit termín pro Českou republiku. Na tvojí otázku odpovídám, že v roce 2010 určitě Cascada v ČR, kromě akce Dance Revolution nebude a dál v tento okamžik nevidím, ale vím, že šance dalšího vystoupení je minimální.

Jak se prodávají vstupenky?
Vstupenky jsou v současné době v předprodeji v síti Ticketportal ve dvou kategoriích – Standard 249CZK a V.I.P. All nclusive za 800CZK. Vstupenky se prodávají dle našich očekávání dobře. Veškeré info naleznete na www.dancerevolution.cz

Bude dost vstupenek ke koupi na místě v den konání akce?
To je jasné. Nemusíš se bát. Vstupenek bude i na místě dost. Všichni kdo na akci Dance Revolution přijdou se na ni určitě dostanou! Velkou výhodu budou mít ovšem ti, kteří si koupili vstupenky v předprodeji a to hlavně pro to, že jejich odbavení při vstupu do haly bude jistě rychlejší, než odbavení návštěvníka, který si přijde koupit vstupenku na místo.

Máš ještě nějaké další aktivity mimo bookingu? Vim že jsi DJ, je to tak?
Máš pravdu :o) Jako DJ hraju pomalu každý víkend. Začínal jsem jestě za éry ČSSR :o) Kromě toho mám 15 let bookingovou agenturu, která má za sebou více než 500 úspěšně zvládnutých akcí se zahraničními interpretry v České republice. A ještě dělám A&R managera vydavatelství Universal Music. Zde mám na starosti veškerou taneční scénu, kompilace atd…

Tuhle práci děláš sám nebo máš za sebou nějaký team?
Tuto práci bych nemohl dělat sám. Mám za sebou tým lidí na který se mohu spolehnout. Ať už se jedná o produkční team, řidiče, webmastery atd.. Z nejbližsího okolí musím poděkovat produkčním Lukáši Malému a Vláďovi Frintovi alias Mr.Vee, ale mnoho dalším…

To je poměrně zajímavá činnost. Vídáš se tedy s různými interprety i soukroměji než my, návštěvníci akcí. Jací jsou v soukromí? Jsou nároční? Máš mezi nimi někoho o kom můžeš říct, že jste se zkamarádili?
Za těch 15 let, co zahraniční booking dělám, jsem opravdu poznal mnoho různých interpretů. Mnohé z nich mám rád a vážím si jich, stejně tak, jako si oni váží mne a mé práce. Nesnažím se pro ně dělat pouze booking, ale i management v našem regionu. Většina z těchto lidí náročná není, potřebují jen přesně to, co mají ve smlouvách. Samozřejmě najdou se vyjímky, ale to nemíním publikovat. Co se týče vztahů s umělci, vždy se snažím balancovat na hraně profesionality, businessu a kamarádství. Zatím se mi vždy podařilo na této hraně zůstat a zachovat si od svých oveček profesionální odstup. Je nutné si uvědomit, že přes všechny prožité okamžiky je ten interpret stále váš obchodní partner a je velice nutné se tak chovat.

OK. Zpět k Dance Revolution. Co zvuk, pódium, technické zajištění akce, bary atd…?
O zvuk, pódium a světelnou techniku se stará firma koncertservis.cz, která má s halou IDEON mnoho zkušeností. Světelná i zvuková technika je na skvělé úrovni a stupňovité podium s DJ stage můžete checkovat na www.dancerevolution.cz v sekci aktuality.
Samozřejmostí jsou GoGo tanečnice, projekční plátna, plazmové televize a mnoho speciálních efektů. Co se týče barů, WC, šatny atd… tyto Informace/pokyny budou zveřejněny ve vlastní tiskové zprávě cca. 2 pracovní dny před akcí.

Budete mít akce DANCE REVOLUTION pokračování?
Uvidíme. Necháme se překvapit. :o)

Co by jsi chtěl vzkázat návštěvníkům akce?
To musíte zažít na vlatní kůži! Těšíme se na vás a věříme, že si tento mejdan skvěle užijete!


Veškeré Informace o akci najdete na www.dancerevolution.czZdroj: Universal Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
pondělí 22. 2. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. CASCADA live – DANCE REVOLUTION: Rozhovor s promotérem. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2010. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2875. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CASCADA-live-–-DANCE-REVOLUTION:--Rozhovor-s-promoterem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.94.72
Serverový čas: středa 6. července 2022 05:19