Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Elektronický projekt MONTAGE debutuje!

Tvoří spolu zajímavé elektronické duo už přes tři roky, vymýšlejí hudebně avantgardní ležérnosti a vyznačují se profesionálními výkony. Projekt Montage je průsečíkem junglových struktur, elektronických samplů, akustických bicích, neotřelých rytmů, výhradní nezávislostí, charismatické barvy vokálu a dvou zkušených hudebníků.
Přidat na Facebook
Klára Vytisková je v současnosti známější jako zpěvačka retropopové kapely Toxique a Thom Herian jako výstředně experimentální producent v oblasti d’n’b. V projektu Montage je na tyhle škatulky zapomenuto. Zrodil se český ojedinělý projekt svého druhu, s novou deskou a jarním turné po České republice!Poprvé se po třech letech skládání a zkoušení představili živě jako předskokani britské soulové kapely Belleruche v Paláci Akropolis a v pondělí 22.2. přicházejí s debutem King Or Queen (Indies MG), který odstartuje jejich první turné po České republice. V průběhu koncertování je podpoří formace Midi Lidi (křest v klubu Cross, Praha, 25.5.), Narcotic Fields (křest na Staré Pekárně, Brno, 11.5.), Sporto (Nahořany, 3.4.) a šampaňským pokřtí Lenny Trčková z hudební televize Óčko.Projekt Montage vznikl před čtyřmi lety nejprve v hlavě Thoma Heriana, vystupující rovněž pod uměleckým jménem Drama Jacqua jako drum’n’bassový producent. Setkal se s mladou zpěvačkou s charismatickým hlasem, Klárou Vytiskovou, a vznikl projekt Montage v reálné podobě. Kromě tohoto projektu jsou dnes se jménem Thoma Heriana, s mladým, talentovaným bubeníkem, spojené kapely jako S.O.I.L., Sato-San To, Segundo, Al-Yaman nebo sólové projekty s hosty jako například DJ Babe LN, MC Turnerem, Philipem tbc, Stephunkem T. a dalšími. Projekt Montage v sobě mísí chytlavý elektronický pop s junglovými strukturami, hudební filozofie je postavena na originální avantgardnosti, provokativní ležérnosti a elektroakustické produkci v jednom. „Nová deska je opravdovou montáží dvou protikladných světů, rodila se dlouho, v bolestech a v nejistotě, ostatně jako každé jiné umělecké dílo, ale s výsledkem jsem velmi spokojen,“ říká o debutu projektu Montage Thom Herian.Své turné odstartují 3.4. v Nahořanech společným koncertem s kapelou Sporto, první křest v brněnské Staré Pekárně 11.5. nařízne koncertní šňůru v jeho půli a vrcholem závěrečné části bude pražský křest v klubu Cross za přítomnosti brněnské formace Midi Lidi.

Nové album nazvané King Or Queen není žádným hudebním dilematem, nese v sobě jedinečné prvky rukopisů obou talentovaných hudebníků, půdorysy junglu, originálních rytmů a neotřelých stylů. Na albu se podíleli hudební hosté, například český legendární kontrabasista Jaromír Honzák nebo Ulf Gjerningen ze Švédska.

Tracklist alba King Or Queen:


1. Down the Street
2. Cinnamon
3. King Or Queen
4. Mr. Surpriser
5. Alphabet
6. Man
7. Soul&Shine
8. Loneliness
9. I Wanna Know
10. Make Me
11. Go to Hell
12. Whatz UpInformace:
http://www.myspace.com/montagespace
http://www.muzikus.cz/montagespace
http://bandzone.cz/montage
http://www.youtube.com/watch?v=5QLd9MvDdjk - videoklip – King Or Queen
http://www.youtube.com/watch?v=eJIWpW455QY - záznam z koncertu (Chapeau Rouge, Praha), skladby Whatz Up a Down The Street
http://www.youtube.com/watch?v=enrklbLW5iE - záznam z koncertu (Chapeau Rouge, Praha), skladba Wanna NoZdroj: Rocky Production
Mirci
(Miroslav Slovák)
sobota 20. 2. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Elektronický projekt MONTAGE debutuje!. Vychytané.cz. [Online] 20. 2. 2010. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2870. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Elektronicky-projekt-MONTAGE-debutuje!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.106s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 13:30