Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Bubli bubli!! :)

Tak! Fotoreport z AfterStromu 6/12/2006 je už ready. AfterStrom byl v -1 na budově U2 UTB na Mostní (pro detailsty č.p . 5139), a na to, že byla poprvé tady, byla fajnová. A vůbec celej večer byl vymazlenej. A v čem? A kdo se mazlil? A proč DJ v áčku hrál jak ponocnej? A co Jan Tleskač? Čtěte ;)
Přidat na Facebook
Všechno začalo kolem devítky večer. Dorazil jsem sice až kolem desáté, ale párty byla v plném proudu. Naprosto ideální prostor pro akci, vynikající zvuk a nějaká ta lampička tam taky občas blikla. Co bylo naprosto unikátní, tak to byly kříííííííídla.. za příjemných 35 kaček (vodka+redbull). Tentokrát já kretén nechal auto doma..

Začalo se již jedním večírkem na Antonínkách.. Mojito party :) Aneb jak vypít v 8mi lidech během 2 hodin 4 flašky key rumu, sežrat a rozdrtit 4 květináče s mátou, vyplácat celý balení třtinového rumu a pomalu půl pytliku krystalu, protože třtinovej už došel. Ano, systém spojitých nádob zafungoval a vše se pilo dlouhými brčky.. takže opice na sebe nenechala dlouho čekat. Trochu jsem se vrátil do svých studentských let.. teda možná až na to zvracení z okna, toho keye by bylo přeci jen škoda to zas vyhodit :)

Zjistil jsem, že vrátnice funguje pořád stejně.. "Dobrý.." a jdete dál.. :))) dokonce na té vrátnici tam je furt i ten tajný bar..

Tajný bar?!? Vzpomínáte, jak bývají na zámcích tajné komnaty za knihovnami? Tak je tam něco podobného.. Vrátná zmáčkne čudl pod stolem, kulatý lustr se změní na diskotékovou kouli, skříň poodjede a vyjede malý bar se dvěmi barovými židličkami a spoooooustou chlastu. A aby to měly vrátné ještě zajímavější, tak za tím barem stojí vymajstrovanej modýlek do půlky těla a zbytek je zakrytej zástěrou.. nevěříte? a jak to můžete vědět? Vždyť jste na vrátnici vevnitř stejně skoro nikdy nikdo nebyl :)

No, dorazil jsem na U2 a byl to docela fofr :) duc duc bylo slyšet už venku. Pár známých obličejů, spousta už ožr.. pod obraz, ale bavili se :) Pod obraz - to vlastně sedí, protože mam pocit, že tam pár obrazů právě visí na stěně :)

Jen abych se přiznal, čekal bych trochu víc lidí, na to, že to byla taková vymazlená akcička. Příště vás snad dorazí víc ;) Kucíí a cholkíí ze Studentské unie prý už plánujou další ;)

Akce skončila ve dvanáct a nečekaně se většina lidí přesunula směr Áčko. Jenže včera hrál majkl jak ponocný. A proč? Protože někteří pilně studující studenti UTB, kteří bydlí v sekci 5 sepsalo petici proti áčku, že prý se nemohou učit ve středu večer (teď, během semestru? že by to byli technolgové? :)) ), že je tam STRAŠNÝ hluk.. Je ale zajímavé, že někteří, co tam bydlí, občas sami ve středu chodí do áčka.. MÁM NÁPAD! ;) když budou v áčku, bude se hrát nahlas, když se jim bude chtít spát, ztlumí se to! Neříká se tomuhle tuším.. elitářství? :) Jsem to ale netolerantní člověk, co? Možná důležitá poznámka pro ty, kteří si myslí, že nevím, o čem mluvím - vím, bydlel jsem ve třetím patře celý prvák, to bylo ještě staré zedko a to nebylo absolutně vůbec odhlučněné, jako teď áčko. Blbý, co?

Ale áčko skončilo v 6 ráno, takže to nebylo zas tak hrozný.. No nic, taková normální středa ve Zlíně.. Příště zas :)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
čtvrtek 7. 12. 2006 12:13
Prachař, Štěpán. 2006. Bubli bubli!! :). Vychytané.cz. [Online] 7. 12. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=287. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bubli-bubli!!-:)
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 15:08