Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: FAJN RADIO

Jedna z největších tanečních akcí ve východních čechách s názvem DANCE REVOLUTION již klepe na vrata. 6 rezidentních DJs z velkých východočeských klubů, DJ Fajn rádia Dan Rakaczký, Mr.Vee & Michaela live, první vystoupení domácí formace THE RUFFBOYZ, a jediné vystoupení nejůspěšnějšího evropského tanečního projektu CASCADA v ČR. To vše se odehraje již v pátek 26.února, úderem 20:00h v Pardubické hale PVV IDEON.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CASCADA live
pátek 26. února 2010 20:00
(konec +- sobota 27. února 2010 04:00)
PVV Ideon, Pardubice
(CZ)
Právě v těchto dnech graduje reklamní kapaň na FAJN Rádiu, dalších spolupracujích rádiích a internetových hudebních a kulturních serverech a take na TV Óčko. Na TV spot se můžete podívat zde: http://www.youtube.com/watch?v=dEWxwuUGHmo&feature=player_embedded.
Vstupenky na tuto velkolepou akci spolu s veškerými informacemi, vizuály stage, rozhovory, biografiemi a kompletním infem, najdete na stránkách akce www.dancerevolution.cz

Dnes rozhovor s DJem a moderátorem FAJN Rádia, které je partnerem akce DANCE REVOLUTION Dan Rakaczký
www.fajnradio.cz/fajn-radio/1. Ahoj, typická otázka na začátek interview. Jak se Ti daří?
Tak daří se dobře, ale vždycky by to mohlo bejt lepší to je jasný. :)

2. Budeš hrát v Ideonu v Pardubicích v pátek, 26. února 2010 na akci Dance Revolution. Jedná se o halu s kapacitou přes 3tisíce lidí. Hrál jsi již někdy na podobné akci? Jak se na své vystoupení těšíš?
No na Cascadu se těším, protože to bude určitě nehoráznej mazec,a na podobných akcích už jsem hrál, bylo tam něco přes dva tisíce lidí tak vím jakej dokážou udělat kotel a je to úžasnej pocit, proto se těším i na Cascadu.

3. Jaký hudební styl preferuješ? Co je tvým "šálkem kávy"? Na co se mohou návštěvníci akce Dance Revolution od tebe těšit?
Tak mě se hodně líbí vocal trance a electro, takže tohle taky budu v Ideonu hrát. :)

4. Na akci Dance Revolution bude jako headliner vystupovat německá formace Cascada, která sklízí velké úspěchy i v USA a Velké Británii. Co si myslíš o expanzi taneční muziky do těchto teritorií, které byly doposud ovládány pouze klubovou muzikou a R´n´B? Má podle tebe komerční taneční hudba budoucnost?
No Amerika mě překvapuje a hodně práce tady odvedl David Guetta , kterej si na svojí desku pozval americký hvězdy jako Akona, Kelly Rowland nebo Aliciu Keys, a tím pádem se v Americe zvedl zájem o taneční hudbu, což je dobře a v Británií tam to až takový překvapení není, protože tam vždycky fungovala klubová muzika.

5. Od kdy vlastně hraješ a od kdy děláš moderátora v rádiu?
Hrát jsem začal rok před tím, než jsem se dostal do rádia Agara to je od roku 1992 a moderátořinu teda dělám od roku 1993.

6. Téměř každý DJ má nějaké své vzory, nějaké cíle, něco, čeho by chtěl dosáhnout. Jak je to u tebe? Jaký je tvůj DJ-ský vzor? Máš nějaký svůj sen, čeho bys chtěl jako DJ dosáhnout?
Líbí se mi spousta Dj´s , rád jezdím na jejich živá vystoupení nejenom v Čechách a jsou to například Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Fedde Le Grand, Paul Van Dyk, Deep Dish, Rank 1 a tak dále, nejsou úplně mými vzory, ale vzal bych si od každýho kousek. No a můj tajnej sen je vydat úspešnej taneční singl.

7. Který hit je tvojí srdeční záležitostí?
Jednoznačne Dash Berlin – Till The Sky Fals Down

8. Co zaplňuje zbytek vašeho času, když odmyslíme hraní? Studuješ? Pracuješ?
Většinu mojeho času mi zabere práce ve Fajn rádiu, potom hraní a zbytek je odpočinek, na ten mám jenom jeden den v tejdnu a tím dnem je neděle.

9. Co ženský? Popište nějak svou vysněnou holku? Jak by měla vypadat tvá ideální žena?
Ženský u mě jsou v naprostým pořádku a ideální holka je ta, která není hloupá a neměla by kouřit cigára, to u holek fakt nemám rád.

10. Jaký je tvůj nejoblíbenější drink? Co budeme na Dance Revolution pít?
Pro dobrej start to bude Red Bull + vodka a dál mám rád Cuba Libre.

11. Vzpomeneš si na svůj jakýkoliv vtipný moment nebo zážitek z tvého hraní?
Teď už mi to vtipný přijde, ale v ten moment to moc nebylo, a to když mi nějakej borec vytáhnul mixák a CD z elektriky, najedou ticho a vysvětlete všem pařmenům, že to není vaše chyba :)

12. Co bys chtěl vzkázat tvým fanouškům?
Přijďte na Dance Revolution , protože to bude párty roku a bude se mega pařit !!!Zdroj: Universal Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
neděle 21. 2. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: FAJN RADIO. Vychytané.cz. [Online] 21. 2. 2010. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2868. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CASCADA-live-–-DANCE-REVOLUTION--presents:--FAJN-RADIO
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 01:10