Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Co holky nevěděly?! Aneb pohled z mužské strany!

Milé slečny je spousta věcí a důvodů proč chodíme tak či onak. Máme proto své důvody, ale nejdříve vyvrátím vaše mylné spekulace..
Přidat na Facebook
Váš průzkum je chvály hodný, my chlapi, Homo Neandrtálec, to děláme na vaši počest, hmmm, skoro pořád. Myšleno, ten průzkum. Jinak v podstatě neřešíme vůbec nic. Takže než nám spadne pěna z piva a půjdeme seřvat tu kr*vu servírku za podmírak, se vyjádříme k vašemu „jakože“ průzkumu..

Jsme rádi, že považujete boxerky za nejerotičtější spodní prádlo, taky v podstatě nic jiného z naší ukrutné ješitnosti nenosíme.

Lenka (20) : „Krásně obepínají zadeček a chlap v nich nevypadá srandovně. Právě naopak strašně k nakousnutí.“

Lenko, věř, že mnozí z nás to opravdu ví, že skvěle obepínají zadeček a navíc ho trochu zpevňují a zvedají nahoru. Ale mnozí z nás nemají takový zadek, jaký by jste chtěly držet v rukách.

Lucie (18): „Jsou dostatečně mužné?!“

Ano Lucko, i my považujeme boxerky za dostatečně mužné! Někdy tak mužné, že nejdou ani dolů a musíme vám s nimi pomoci!

Co se týče trenýrek, jsou to v podstatě volnější boxerky, takže není co řešit. Hlavně musí být dostatečně dlouhé, aby nenastal trapas s předčasným vyklouznutím. To by vám neodpustila žádná spolubydlící, přítelkyně natožpak maminka! A to jsem pominul pubescentní ségru! „Brááááácho, seš nechutnej, běž se vykastrovat!“ Jo jo, nemáme to vůbec lehké.. Jak řekl Ganter (Majitel a barman Pork´s Caffe ze Seriálu Přátelé) „Koukej schovat ptáčka do klece! My jsme slušnej podnik!“

Hanka (19): Proti trenýrkám nic nemám. Hlavně jdou rychle dolů. Ale pokud si jejich vlastník libuje v legračních obrázcích typu kačer Donald, mám co dělat, abych se nezačala smát.“

Hani, dobrý postřeh. Asi máš jedničku z TV, škoda jen, že disciplína stahování trenek na čas není v učebních osnovách. Takže přijď, pánské osazenstvo redakce ti ji rádo zapíše do studijního listu nebo kam si to dneska píšete :o) A na kačery nám nešahat! My vám taky nešaháme na kačenku! Teda na Snoopyho a jiné roztomilé potvůrky co máte na spodním prádle. A navíc, lepší humor předem, než výsměch se šaškem!

Kamila (17): „Někdy si je půjčuji od bráchy na spaní, jsou pohodlné. Ale v létě bych je vynechala.“

Kam, nejsi první ani poslední slečna, která si pánské oblečení půjčuje na noc nebo občasné proklouznutí po bytě. Přítelkyně s oblibou chodí a spí v mém tričku (doufám, že jen doma), a když není tričko po ruce, s oblibou šáhne na košili, kterou večer rychle ze mne servala. Sice si vyslechnu kázání, že mám urvané knoflíky (ženy dostávají hodně rychle ztrátu paměti o večerním řádění), ale za ten pohled to stojí! A jen pro tvoji informaci, někteří mužští jedinci, nebudeme jmenovat (za redakci já a Štěpán), spí celoročně bez spodního prádla.

Tereza (22): „V dětství jsem měla takovej malej šok, děda se producíroval ve spartakiádních červených trenclích. Jednou jsme takhle seděli v obýváků a jemu „to“ vykukovalo z nohavice. Od té doby mám ráda věci pohromadě.“

Ano, souhlasíme s Terezkou. Je lepší mít všechny věci pohromadě! Jak by se vám líbilo, mít jedno ňadro vepředu a druhé na zádech! Takže všechno radši hezky pohromadě a pěkně vedle sebe!

A konečně se dostáváme ke slipům. Brrr, tak ty opravdu fakt, ale fakt nemusím. Trauma z dětství. Takže milé slečny promiňte, na toto téma se s vámi bavit nebudu, na toto mám svého psychoterapeuta :o) Jen jedna konfrontace!

Veronika (18) : „Jestli je jim to pohodlnější při fotbale a dalších sportovních aktivitách? Jo to ještě překousnu, ale v intimním chvilce? Ne!“

Veroniko, pokud tvůj partner nebo kamarád používá slipy při sportovních aktivitách, jak ty to můžeš vědět, když u nich nejsi a nebo spolu děláte věci, které ostatní nazývají poněkud jinak! A k tomu sportu, i zde jsme zaznamenali pokrok a můžeme si dopřát luxus, který se nedostal ani Klapzubově jedenáctce. Každé fotbalové nebo jiné sportovní trenky obsahují již všitou síťkovanou (velmi prodyšnou) spodní vrstvu. Takže nehrozí žádné předčasné vyklouznutí, žádný pohled do naší kuchyně, prostě nic..

Ze spodního prádla už nám chybí snad jen tanga. Ještě jsem na vlastní oči neviděl nikoho, kdo by je nosil. Ano, je to velmi odvážné, ale velmi problematické. Měl jsem jaksi tu čest, si vyzkoušet dámské spodní prádlo – tanga! Neptejte se jak, hloupé sázky! Nicméně mohu říci, kromně hebkosti materiálu, že se tam nic nevleze a je to strašně nepohodlné! Fuj, doteď mám husí kůži, když si na ten otřesný zážitek vzpomenu. Asi zase navštívím terapeutku nebo budu radši chodit naostro!

Á propos: na ostro! Jaksi bez ničeho, žádné spodní prádlo, prostě nic. S tím mám hodně dobré zkušenosti. Přes léto skoro nic jiného nepraktikuji. Má to své výhody i nevýhody. U mne převažují výhody, u jiných členů redakce nevýhody..! Jo jo, síla zvyku!

Dita (23): „V létě to přímo vítám. Nemusím bojovat s překážkami, prostě šáhnu a mám.“ (smích)

Ano, slečny mají kam šáhnout, taková rychlá pohotovost se hodí, i když některé jsou z toho ze začátku poněkud vystrašené, ale velmi, opravdu velmi rychle zvyknou.

Problém nastává v chladných měsících a navíc, když jako já, nosíte odrbané díravé rifle skoro všude! To vám pak pravidelně připadá, že čuráte kostky ledu a vaše „koule“ jsou opravdu ze železa :o(

No a asi proto, je dobré, v zimně nosit spodní prádlo. Kromě nezamrnutí ústředního systému, bude ráda i vaše přítelkyně. Proč? No asi proto, že vám nebude žádna ze slečen strkat ruce do děr v oblasti zadku nebo snad v oblasti předku :o)))

Článek je reakcí na článek a průzkum dámského osazenstva redakce. Přečíst si jej můžete zde.
majkl
(Michal Gaja)
pátek 8. 12. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Co holky nevěděly?! Aneb pohled z mužské strany!. Vychytané.cz. [Online] 8. 12. 2006. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=286. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Co-holky-nevedely?!-Aneb-pohled-z-muzske-strany!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 02:10