Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Věra Špinarová Nadoraz 2010

Věra Špinarová: „Na sklonku kariéry se těším na své první turné.“
Přidat na Facebook
Za 45 let své kariéry legenda československé hudby Věra Špinarová neabsolvovala samostatné turné. Nyní v roce 2010 se to rozhodla změnit. Během dvou měsíců navštíví 17 měst v České republice i na Slovensku, v 8 městech navíc vystoupí úplně poprvé ve své kariéře.

„Nápad vyjet na turné vznikl v polovině loňského roku“, říká zpěvaččin syn a manažer Adam Pavlík. Věra Špinarová k tomu dodává: „Rozhodli jsme se připravit řadu překvapení, takže některé písničky zazní v nového hávu, například Já mám ráda boogie“. Kromě toho je milým překvapením také výběr hosta. Je jím muzikant a zpěvák Petr Bende, se kterým Věra Špinarová zazpívá společný duet. „Na sklonku kariéry se těším na své první turné“, říká Věra Špinarová a není sama. Na turné se těší i její fanoušci a posluchači, což je vidět na zájmu o koncerty. „V současné době máme více než polovinu koncertů téměř vyprodanou“, uvádí manažer turné Martin Lehocký.


A to turné ještě ani nezačalo. První koncert turné totiž proběhne ve středu 24. února v ostravském hudebním klubu Garage. O významu této kulturní události svědčí i to, že záštitu nad koncertem převzal ostravský primátor Petr Kajnar. Ostrava je navíc s celým turné propojena ještě hlouběji. Věra Špinarová se po dohodě s vedoucím projektu Ostrava 2015 Čestmírem Kopeckým rozhodla podpořit kandidaturu Ostravy na získání titulu Evropské hlavní město kultury právě v roce 2015. „To, že se Věra Špinarová rozhodla podpořit projekt Ostrava - Evropské hlavní město kultury 2015 je jedním z důležitých kroků na cestě za tímto titulem,“ řekl Čestmír Kopecký, ředitel projektu Ostrava 2015.

Po Ostravě zavítá Věra Špinarová 2. března do Mostu a do dalších českých, moravských a slovenských měst. Ve slovenské Žilině bude turné 29. dubna uzavřeno. Diváci se mohou kromě již uvedeného těšit také na poutavou videoprojekci, která bude mapovat kariéru Věry Špinarové. „Tento rok jdu do důchodu a moc se na to těším, končit se zpíváním ale nechci“, doplňuje Věra Špinarová.


Předprodej vstupenek na turné byl zahájen již 15. ledna 2010 v síti Ticket Portal a Ticket Art pro Prahu, vstupenky na koncerty je možné zakoupit také přímo v místech konání jednotlivých koncertů a v městských informačních centrech.

Turné podporuje kandidaturu Ostravy na Evropské hlavní město kultury 2015.

Hlavním mediálním partnerem je

Deník

, mediálními partnery jsou

Rádio Čas

,

Rádio Blaník,

Rádio Contact

a

Rádio OK

, dalšími mediálními partnery jsou

Vychytane.cz

, pro Ostravsko, Brněnsko a

OutdoorAkzent

. Partnery turné jsou

České dráhy

,

Zeman Art

a

Top Servis CZ Ostrava

.

Záštitu nad ostravským koncertem Věry Špinarové převzal primátor Statutárního města Ostravy Ing.

Petr Kajnar

.


Jouseph
(Josef Kaňa)
středa 17. 2. 2010 08:00
Kaňa, Josef . 2010. Věra Špinarová Nadoraz 2010. Vychytané.cz. [Online] 17. 2. 2010. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2856. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vera-Spinarova-Nadoraz-2010
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 13:26