Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Studentská škola tance Rilife

Už od dávných dob k sobě bezesporu patří zábava a studenti. Je potřeba někde uvolnit nával učení a akademického stresu. Studenti jsou vynalézaví a vždy si najdou tu správnou formu zábavy. Postupným fyzickým a intelektuálním dospíváním se mění pohled teenagera na jeho rozptýlení a trávení volného času. Zjišťuje, že by chtěl co nejvíce času trávit zábavou a co nejméně tvrdou prací. Zkrátka postačí, pokud je zábava užitečná nejen pro zdraví, ale i kariéru. Nejlépe tuto formu relaxace vystihuje tanec.
Přidat na Facebook
Je všeobecně známo, že pravidelné tancování podporuje činnost srdce a mozku, zlepšuje držení těla, zkvalitňuje chůzi a pohyblivost svalů a především zvyšuje dobrou náladu. Taktéž se při tanci ve společnosti zlepšují komunikační dovednosti. Výsledný efekt je potom zvýšené sebevědomí a spokojenost se sebou samým.

V dnešní době je nepředstavitelné, aby úspěšný člověk neovládal alespoň základy společenského tance. Nejlepší manažeři, nebo studenti obvykle vynikají i na tanečním parketě, společenských akcích a plesech. Drtivá většina z nich zařazuje um společenského tance k jejich všeobecnému vzdělání.

Také, nebo právě proto vycházejí pražské univerzity studentům vstříc a umožňují výuku společenských tanců, street dance a flamenca přímo na fakultách či kolejích. Taneční kurzy jsou zabezpečovány studenty a lektory taneční školy Rilife. Díky tomu jsou tyto kurzy finančně dostupné pro každého studenta. Navíc s platným ISIC-em dostaneš ještě 20% slevu. Dostupnost prostorů v centru Prahy ocení především neustále zaneprázdnění studenti.

Členové tanečního týmu Rilife mají za sebou bohaté zkušenosti, jsou mladí, usměvaví a milují tanec. Proto se dřina na parketě mění na krásný taneční zážitek. Součástí každého kurzu je závěrečný večírek, na kterém studenti mohou předvést své nové dovednosti.

Studentská škola tance Rilife ničí nudný pohled na těžkopádné taneční. Občerstvení, filmování a focení v průběhu kurzu je v ceně. Zkušení lektoři a hlavně nezapomenutelná studentská atmosféra – to vše a mnohem víc v Rilife.

Další info a přihlášky do kurzů najdete na www.rilife.com

Zdroj: TZ Rilife
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 15. 2. 2010 08:00
Prachař, Štěpán. 2010. Studentská škola tance Rilife. Vychytané.cz. [Online] 15. 2. 2010. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2845. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Studentska-skola-tance-Rilife
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 15:18