Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Ženy a proměny????

Co všechno ženské udělají a neudělají proto, aby si myslely, že jsou pro chlapy přitažlivé? Na tuhle otázku existuje jediná odpověď: cokoliv, co není příliš namáhavé a hlavně rychlé.
Přidat na Facebook
Zářným příkladem roztaženosti a lenosti ve dnešní konzumní společnosti je i nová star poslední doby uměle vytvořená portálem iDNES - Vladěna. Tlustá, zanedbaná a životem znuděná žena v "nejlepších letech".

Její příběh jsem nesledovala natolik pečlivě, abych se dozvěděla, jak to vše začalo a proč si iDNES pro svou zhovadilou reklamní kampaň formou reality show vybralo v té záplavě nešťasných čtyřicátnic zrovna ji, viděla jsem však dost na to, abych byla nucena pozastavit se nad takovou dávkou hlouposti a exhibicionismu.

Vladěna se upsala k něčemu, co na amerických televizních stanicích láme rekordy ve sledovanosti - osobní proměny za asistence odborníků nejen z oblasti fitness, wellness a dermatologie, ale také z plastické chirurgie za neustálého dozoru kamer a hledáčků fotoaparátů. Byla jí upravena prsa, rty, podstoupila liposukce na stehnech, lýtkách, břiše a bocích a také lifting obličeje. Pod vedením dietologa a trenéra si také zacvičila, aby se neřeklo a zkusila si nenásilnou dietku.

Pokud vám to pořád připadá byť jen maličko normální, nebo v pořádku, zkuste se podívat na video na tomto odkazu:

http://webtv.idnes.cz/?relation=061116144011173

!!!!POZOR, POUZE PRO SILNÉ POVAHY!!!!

Výsledný efekt celé akce pro Vladěnu je následující:Jaký efekt měla tato reklamní akce měla na návštěvnost stránek serveru iDNES se asi nikdy nedozvíme...

Nevím jak vy, ale já jdu cvičit, protože představa jehly o délce 30 cm a tloušťce 0,5 cm zapichující se a šťourající v mém břiše popřípadě stehnech mi připadá nastokrát odpornější než hodina a půl Taekwon-do....
BB
(Bára Vlková)
pondělí 11. 12. 2006 08:00
Vlková, Bára. 2006. Ženy a proměny????. Vychytané.cz. [Online] 11. 12. 2006. [Citace: 29. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=284. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zeny-a-promeny????
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: středa 29. června 2022 15:40