Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Bounce battle 2: Smršť pouličního tance ve Zlíně už 20. Února!

Zlín opět ožívá klubovými bitkami v pouličním tanci. Po více než roční pauze se sem totiž vrací úspěšný street dance battle s názvem BOUNCE BATTLE 2.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BOUNCE BATTLE 2
sobota 20. února 2010 16:00
(konec +- sobota 20. února 2010 23:00)
MusicLand Live
Zlín (CZ)
Tanečníci z celé republiky jsou už teď řádně nažhavení a těší se, až se představí zlínskému publiku. Pokud je chcete vidět naživo, rozhodně si nic neplánujte na sobotu 20. února 2010 a také si v následujících řádcích pozorně přečtěte, co všechno vás čeká …

HIP HOP BATTLE 2 VS 2

Královská kategorie, které se u nás věnuje jednoznačně nejvíc tanečníků. Do Zlína své síly přijedou poměřit tanečníci z Ostravy, Přerova, Olomouce, Brna, Jihlavy, ale také např. z Banské Bystrice nebo Žiliny. Těšit se můžete na bitky ostré jako břitva. Kdo z tanečníků si nejlépe poradí z hiphopovými peckami od Dj Lowmoneyho (NFW crew) a jak v konkurenci obstojí domácí PH Crew, Sawannah Jam, Funky Foot, Beat Up nebo Effect Proof? Tajenku rozluštíme už 20.02.2010 …

DANCEHALL BATTLE 2 VS 2

Pro všechny, kteří mají zimy už dost a těší se na léto, jsme připravili speciální dancehall battle. V něm se proti sobě za doprovodu horkých dancehallových a reggaetonových rytmů postaví tanečnice zastupující např. z PH Crew, High Edition, Dynamic, Alyaschca Crew, atd. Rozhodně bude na co koukat.

KRUMP BATTLE 1 VS 1

Na absolutní masakr se ale můžete těšit v rámci krump battlu. Do Zlína se totiž sjede kompletní krumpová elita z celé republiky – Union Runners, BFS Kru´mpers, Rude Kings a představí se i úplně nová krump family Original Krumpers. V ČR už dlouho žádný krump battle nebyl, takže všichni krumpers jsou na Bounce Battle 2 řádně nažhaveni. Přijďte se přesvědčit!

DOPROVODNÝ PROGRAM

Kromě battlů se ale můžete těšit i na speciální showcase. Představí se totiž ti nejlepší domácí tanečníci v tzv. Zlín City allstars dance show. Je jedno, z jakých zlínských skupin jsou, teď se spojili, aby se vám na Bounce Battlu 2 představili na jednom pódiu. Svůj prostor dostanou i b-boys, takže pokud si chcete zajamovat v kolečku nebo jen mrknout, jak se ostatní lámou v breakbeatovém rytmu, break dance jam je tu pro vás.

V POROTĚ BUDE ETIOPANKA

Důležité samozřejmě je, kdo všechny taneční bitky rozhodne. V porotě nečekejte žádná béčka, ale nejlepší domácí tanečníky v čele s exotickým hostem z Etiopie. Ano, hlavním hostem celé akce bude Aron aka Mitu původem z Etiopie, která momentálně žije na Slovensku a v ČR zvítězila na všech dancehall battlech, které se tu zatím konaly. Kromě ní se můžete těšit na Hanku z High Edition, Luccy z Dynamicu, Snipeeho z Union Runners nebo MaruSt z BFS Kru´mpers.

TAKŽE KDY A KDE SE UVIDÍME?

Sobota 20.02.2010, Music Land Zlín. Tam se bude dít vše podstatné, u čeho nesmíte chybět. Úderem 16:00 hod. se za gramofony postaví známý Dj Lowmoney, který zahrál na battlech Queens Style Zone v Ostravě nebo zlínských street dance parties s názvem Cakewalk. Pokud chcete vidět jen ty nejlepší a nezajímají vás preselekce, doražte do klubu po 20:00 hod. Vstupné je 70 Kč, což je na to peklo, které se ve Zlíně chystá, rozhodně slušná cena.
Kompletní informace hledejte na http://bounce.hiphopdance.cz

PS. Pro tanečníky, kteří by se rádi aktivně zúčastnili: Registrace probíhají na výše uvedeném webu do středy 17.02.2010.
Fred
(Fred Durst)
pátek 12. 2. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Bounce battle 2: Smršť pouličního tance ve Zlíně už 20. Února!. Vychytané.cz. [Online] 12. 2. 2010. [Citace: 29. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2838. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bounce-battle-2:--Smrst-poulicniho-tance-ve-Zline-uz-20.-Unora!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.168s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: středa 29. června 2022 15:59