Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaká byla sobotní akce na Velrybě? A co je to tri-gaučing?

Byli jsme fotit na Dirty Dancing Birthday white party na Velrybě. Abych se přiznal, šel jsem tam s klasickým pocitem, že něco není správně. Nebo nebude. Kromě toho, že jsem cestou ve městě šlápl málem do psího ho*na, jsem se šeredně spletl!
Přidat na Facebook
Nepěju často oslavné texty na různé akce, ale tentokrát jsem se docela bavil. A to jsem - nekecam - absolutně střízlivej :) Sice jsem dorazil před dvanáctou, čekal jsem, že se to teprvá rozjede, ale šeredně jsem se spletl. Akce už byla v plnym proudu. Možná taky proto, že roštěnky měli vlezný zadara do půlnoci.. a samozřejmě na akci bylo 6 výherců naší soutěže :))

Čekal jsem, že tam bude zase 3 a půl člověka, ale dlouho jsem neviděl Velrybu takhle příjemně naplněnou - ale ne přeplněnou, že se nedá hnout.. Jak jinak sešla se zde klubová parta z celýho zlína - snad skoro každý DJ, který zrovna nehrál, holky barmanky, které zrovna neměly šichtu, clubbeři a vůbec fajn lidi. Dokonce sem se i sám přesvědčil o jisté fyzické aktivitě vyvolávající pocit tance :) A to už je u mně co říct ;)

Tommy Rogers s Peetem zahráli klasicky dobrý fláky, který právě brázdí étery prestižních rádií a klubíků. No a protože to byla narozeninová párty, kluci rozdávali svoje narozeninový cédéčka, který jsou celkem fajn poslouchatelný.

Jo málem bych zapomněl, před klukama hrál Ronny, který asi nemusí být představován místním zlínským clubberům ;) Vypadá chlapec ooouplně jinak, žádnej šampónek, jako dycyk ;) Holky - je starší, hezčí, bohatší a proto: perspektivnější! Bohužel se nám nepodařilo zjistit, jestli náhodou nemá přítelkyni, protože se nám ho podařilo vyfotit pouze se samýma chlapama.. nebo.. že by.. ne! ..Romane! ..ty ne!! ;))))) (pozn. red: kluci, máte smůlu Roman fakt není na chlapy.. :) ).

No ovšem za povšimnutí byly taky nové dvojice, v některých případech i trojice fanoušků. Kdysi jsem viděl nějakou podobnou fotku, která byla v jednom fotoreportu pojmenována jako "zpumovaný modýlci", akorát tady Lukáš s holkama (tuším Ilona a Lucka.. jestli jsem se spletl, sorráč rošťandy klubový ;) ) patřili mezi ty střízlivější na celý akci :) je pravda, že můj foťák vyplácal asi 8 fotek na tohle téma "tri-gaučing", ale tahle byla nejpovedenější. Pokud náhodou budeme informovaní o dalším vývoji sociálních vztahů v této skupině savců homo sapiens, budete včas informováni na National Geographic.

Ale že se nám to tam ten večer párovalo, a to dost nebezpečně, dokazuje tahle kompromitující fotka.. viď Staníku? :) Mimochodem - pamatujete na soutěž o vychytaný background? Budeme ji vyhlašovat a právě Staník je "horkým" kandidátem :))) Bohužel se nám již nepodařilo zjistit, kdo je ten onen "chlapec", kterého staník evidentně svádí pohledem, nicméně se nám ze Staníka podařilo vytáhnout, že prý je defakto sexuálně netečný - ale pozor, to neznamená, že je frigidní :) asi patří mezi to málo chlapů, kteří to prostě nepotřebujou každý den. Že by jen obden? ehh.. ahoj Stando :) Jo, jakže se jmenuje ta tvoje roštěnka? Zase máte chlapi smůlu ;) he ;)

Resumé na konec - s Tommym Rogersem a Peetem přiravujeme rozhovor. Mno a akce? Pohodová, kde jste chyběli, jestli jste nebyli. Taxe aspoň mrkněte na fotoreport ;)

PS: podobnost zde uvedených jmen s realitou je čistě účelná a nikoliv náhodná ;)
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 6. 12. 2006 16:30
Prachař, Štěpán. 2006. Jaká byla sobotní akce na Velrybě? A co je to tri-gaučing?. Vychytané.cz. [Online] 6. 12. 2006. [Citace: 6. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=283. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jaka-byla-sobotni-akce-na-Velrybe?-A-co-je-to-tri-gaucing?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.201.96.43
Serverový čas: středa 6. července 2022 02:53