Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Nový videoklip rappera Rytmuse odvysílá česká a slovenská MTV

Nový videoklip slovenského rappera Rytmuse byl v pondělí v 17.40 premiérově odvysílán na MTV. Pár minut po premiéře je již na youtube!
Přidat na Facebook
Náklady na natáčení videoklipu s názvem Verejný nepriateľ, který bude premiérově uveden v bloku hudebních novinek s názvem This Is The New Sh*t, dosáhly několika milionů korun. MTV bude jediná televizní stanice v Česku a na Slovensku, kde bude klip vysílán exkluzivně po dobu pěti dní od jeho uvedení. Diváci budou mít možnost od 9. února videoklip zhlédnout i na internetových stránkách televize.

Videoklip se natáčel v Bratislavě, Prešově, Košicích a v rapperově rodném městě Piešťanech. V Prešově museli kvůli náročné produkci dokonce uzavřít celou ulici v centru města. Klip je plný speciálních efektů a triků. Známá místa v Bratislavě, například Slovenský rozhlas, Bratislavský hrad nebo most SNP a další památky, jsou v něm k vidění zničené. Ve videoklipu od tvůrců Mariana Martause, Fera Deáka, Marka Denka a Petera Sanitry se objeví také další člen skupiny Kontrafakt rapper Ego.

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, se na slovenské hudební scéně se pohybuje od roku 1992. V roce 2001 byl spoluzakladatelem skupiny Kontrafakt, ve které působí dodnes. Za svou sólovou kariéru vydal tři alba s názvy Bengoro, Si zabil! a Král, se skupinou Kontrafakt potom dvě - E.R.A. a Bozk na rozlúčku.

zdroj: mediafax

RYTMUS - KRÁL - Verejný nepriatel (OFFICIAL TRAILER)V pondělí 8.2. 2010 v 18h byl však klip již k vidění i na serveru Youtube - viz níže:

RYTMUS - KRÁL - Verejný nepriatel (OFFICIAL VIDEO)
Fred
(Fred Durst)
pondělí 8. 2. 2010 18:00
Durst, Fred. 2010. Nový videoklip rappera Rytmuse odvysílá česká a slovenská MTV. Vychytané.cz. [Online] 8. 2. 2010. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2827. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Novy-videoklip-rappera-Rytmuse-odvysila-ceska-a-slovenska-MTV
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.94.86
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 08:34