Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Stále slavnější Mandrage získávají jednu hudební nominaci za druhou.

Plzeňská kapela Mandrage se v poslední době pyšní významnými hudebními nominacemi. Nominováni byli na Hudební ceny Óčka 2009 v kategorii Rock a čerstvě je hlasy fanoušků katapultovaly do finálové pětice nominované na objev roku v prestižní soutěži Žebřík 2009 časopisu iReport. Tato mladá partička výrazně boduje na tuzemských hitparádách a začíná silně konkurovat hudebním stálicím.
Přidat na Facebook
Není sporu, že se Mandrage těší přízni početné skupiny fanoušků, což se kromě koncertů kapely odráží i na její úspěšnosti v nejrůznějších hitparádách. Jedním z úspěchů je 1.místo v hitparádě T-music chart s aktuálním klipem "Už mě víckrát neuvidíš". Bodují také v rádiích - první singl "Hledá se žena" je stále podle oficiálního hodnocení IFPI nejhranější českou písní na rádiových vlnách. Právě podle prvního singlu mají Mandrage naplánované turné s názvem "Hledá se žena tour". To odstartuje 5. března 2010 v pražském Liďáku ve Kbelích, kde skupina pokřtí stejnojmenné album
Hledá se žena. Během tohoto turné se chystají opravdu hledat ženu - výherkyni, která s kapelou stráví víkend a možná se stane i součástí dalšího klipu. "Hlavním smyslem je ale najít dívku pro našeho zpěváka Víťu," směje se bubeník Mates. K jejich turné ještě dodává: "Na každém koncertě z turné budeme fotit dívky, ženy, slečny a o vítězce rozhodnou fanoušci v hlasování na našich stránkách."


I přes veškeré úspěchy však zůstávají kluci nohama na zemi. "Mandrage vznikli v roce 2001 a v současné sestavě hrajeme od roku 2004, máme za sebou stovky koncertů a nemyslím, že by s námi zvýšený zájem o kapelu něco udělal," říká frontman kapely Víťa. Sláva členům kapely do hlavy rozhodně nestoupla, což dokazuje i jejich aktuální benefiční turné "Nejmilejší koncert" pro děti z dětských domovů. "Sám jsem byl překvapen kolik talentovaných dětí v dětských domovech je. Za sebe i za kapelu jsem rád, že můžeme svojí muzikou pomoci dobré věci," dodává Víta Starý. V rámci Nejmilejší koncert tour vystupují Mandrage společně se skupinami Rybičky 48 a O5&Radeček po celé České republice a dávají možnost kapelám z dětských domovů vystoupit po jejich boku v renomovaných českých klubech.

Hlasovat pro Mandrage v soutěži Žebřík 2009 mohou fanoušci pomocí SMS ve tvaru ZB 7 D 3 na čísle 900 06 09 do 28. února a pasují je tak na objev roku. Slavnostní vyhlášení proběhne 5. března v DK Inwest v Plzni.

Veškeré informace o turné a nominacích naleznete na webových stránkách
www.mandrage.cz


Zdroj: Madree Promotion
Mirci
(Miroslav Slovák)
středa 10. 2. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. Stále slavnější Mandrage získávají jednu hudební nominaci za druhou.. Vychytané.cz. [Online] 10. 2. 2010. [Citace: 30. 6. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2822. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Stale-slavnejsi-Mandrage-ziskavaji-jednu-hudebni-nominaci-za-druhou.
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.147.7
Serverový čas: čtvrtek 30. června 2022 22:16