Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Naked Records se bude o5 prezentovat na party Sonne Edition!

Slovácký mejdan Sonne Edition 9 ohlašuje potvrzený termín dalšího vydání, bude jím sobota 24.dubna 2010, akce se uskuteční opět v KD Topolná u Uherského Hradiště.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sonne Edition 9
sobota 24. dubna 2010 20:00
(konec +- neděle 25. dubna 2010 03:00)
KS BŮROVCE
Topolná (CZ)
Soutěžilo se o 2x2 vstupy na dubnovou Sonne Edition 9. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Po úspěšných 8 dílech party-seriálu Sonne Edition, které proběhly během tří let v KS Bůrovce v Topolné u Uherského Hradiště, a na kterých vystoupili takové jména jako Da Hool, Clodagh, Reaky, Orbith, Lucca, Jerry a mnoho dalších, jsme se rozhodli v této tradici nadále pokračovat.

Opět pro vás připravujeme dvě hudební stage. Pojďme se tedy nyní seznámit s druhou stage, která bude patřit labelu Naked records. Těšit se můžete opět na kvalitní výběr producentů/djs vydávajících na tomto známém českém labelu.

Naked records stage:

Tuto taneční stage uvede sám majitel Naked Records labelu, pionýr, DJ Luis, který se na domácí scéně pohybuje více jak 10 let.

Z Čech nám svou produkci a svůj pohled na muziku přijede ukázat Milan Somora, který v současné době hraje v projektu „Elektricity“. V roce 2007 v časopise Xmag sklidil úspěch se skladbou „Sunrise“ a jeho tracky na Nakedu sklízí pravidelně hodně pozitivních kritik v zahraničí.

Ze znojemského kraje přijede své umění ukázat bratrské duo Kepy & VK Studio. Jejich tamní klubové noci Gat Electra mají nebývalé úspěchy a my se můžeme těšit na luxusní dávku toho nejlepšího ze stylů minimal, techhouse, electro, techno, progressive. Myslíme si, že si přijdete opravdu na své. Bude to show :-)

Dalším pěkným zpestřením Naked stage bude brněnský George S z formace Modulus, který se prezentuje líbivou taneční muzikou. Věřte, že o Modulusech ještě hodné uslyšíme. Patří hudebně k tomu nejoriginálnějšímu co Naked vydává.Lineup této stage uzavírá producent Radan Just aka Decolective, žijící ve Frýdku Místku. Jeho dokonalá experimentální alba doslova trhají zaběhnuté postupy. Jeho live vystoupení jsou jedinečná stejně, jako jeho produkce. Jednoznačná třešnička na dortu.Kde zjistíte veškeré informace k párty?

Stačí sledovat naše agenturní informační webové stránky www.strobe.cz
.....či přímo web tohoto párty-seriálu: www.sonne.freeparties.net
…..a také nechybíme na Facebooku: http://www.facebook.com/events.php?ref=sb#/event.php?eid=220979685865&index=1 (Skupina a událost Sonne Edition)

SE crew
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 6. 2. 2010 08:00
Chovancová, Michaela. 2010. Naked Records se bude o5 prezentovat na party Sonne Edition!. Vychytané.cz. [Online] 6. 2. 2010. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2816. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Naked-Records-se-bude-o5-prezentovat-na-party-Sonne-Edition!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.148s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: sobota 2. července 2022 13:29