Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ples v divadle bude ...

...ve stylu šedesátých let.
Přidat na Facebook
Jubilejní dvacátý ples v Městském divadle Zlín se blíží. V divadelním foyer se bude tančit a plesat už 20. února od 19 hodin. Moderátory večera se stanou Tamara Komínková a Dušan Sitek. Herci nebudou jen provádět společnost napříč celým večerem, ale vystoupí spolu se svými kolegy a přizvanými hosty jako aktéři hlavního programu, který vypukne od 22 hodin ve Velkém sále.

Program pod názvem Zlatá šedesátá připravuje Dušan Sitek. „Vystoupení členů uměleckého souboru bylo vždy zlatým hřebem divadelních plesů. Doufáme, že stejně tomu bude i při tom jubilejním. Inspiraci budeme přitom čerpat především z českých muzikálů,“ podotýká dlouholetý člen zlínského divadla.
„A tak se můžete těšit, že se spolu s námi vydáte na chmelovou brigádu (i když mnozí z nás jsou již starci), že si zahrajeme na klarinety (i když nás není tisíc), že se stejně jako my stanete rebely a zavyjete jako ti správní šakali. Takže, pomádu na hlavu a jedeme!,“ prozrazuje dění, které mohou všichni plesoví nadšenci očekávat.

Ples zahájí spolu s ředitelem divadla Antonínem Sobkem primátorka města Zlína Irena Ondrová. K tanci a poslechu zahraje plesový orchestr Coppelia, diskotéku nabídne Jaroslav Gruna. Předtančení bude patřit Tanečnímu klubu Rokaso Uherské Hradiště. Všichni se mohou těšit také na bohatou tombolu.

Vstupenky na dvacátý ples v divadle jsou stále k dostání v pokladně.

TZ Městské divadlo Zlín
Verushka
(Veronika Jarešová)
čtvrtek 4. 2. 2010 08:00
Jarešová, Veronika. 2010. Ples v divadle bude .... Vychytané.cz. [Online] 4. 2. 2010. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2805. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ples-v-divadle-bude-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.195s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:10