Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fate Magazine natočili videoklip k singlu jejich nového alba

Pětice muzikantů z Teplic alias Fate Magazine natočila v Klášterci nad Ohří mimořádný videoklip k písni ,Online´, který bude uveden zanedlouho premiérově v českém éteru.
Přidat na Facebook
Po úspěšném podzimním klubovém turné, kdy Fate Magazine hráli jako hosté skupiny Chinaski, nezahálí, ale pilně se pustili do nové desky, která bude již tradičně v produkci Fabia Trentiniho. Chystaná deska, kromě bonusového překvapení, bude mimořádně celá v češtině, protože kapela si již prý ověřila, že lidé reagují spíše na mateřštinu a každá kapela přece touží po tom, aby publikum zpívalo s ní.

Již zmiňovaný singl Online, předzvěst nového alba, by měl mít videoklip hotový do poloviny února. Singl je parodií na dnešní trend, a to seznamování mladých lidí prostřednictvím internetu, především rozšířených sociálních sítí. Vtipnou myšlenkou už tvoří samotný nápad, že videoklip je animovaný, loutkový. Pro vizuální podobu videoklipu zapůjčil loutkař Matěj Kopecký loutky, které nahradili živé herce. Pan Matěj Kopecký je majitelem 200 let starých loutek z rodu Kopeckých, a sám se podílel na režii videoklipu. O pohyb loutek se přičinila i sama kapela, která doufá, že loutkoví herci ztvárnili myšlenku parodie výstižně. Kameru obsluhoval Vladimír Bindr, a v momentální době tráví s kapelou čas ve střižně. Krátké video z natáčení je však již dostupné na oficiálních stránkách kapely.

Zda bude mít videoklip v českých vodách úspěch, se už zanedlouho budeme moct sami přesvědčit. Mimoto, samotný song, mimo jiné, který se zrodil při turné během cest ve FATEbuse, bude možnost slyšet i na letních festivalech v letošním roce, kde kapela vystoupí. Jedno z vystoupeních bude v Praze ve Žlutých Lázních 15.května, kde kapela zahraje bez nároku na honorář v rámci charitativní akce na podporu lidí s roztroušenou sklerózou.

Mintam
(Marie Zeinertová)
středa 3. 2. 2010 08:00
Zeinertová, Marie. 2010. Fate Magazine natočili videoklip k singlu jejich nového alba. Vychytané.cz. [Online] 3. 2. 2010. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2803. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fate-Magazine-natocili-videoklip-k-singlu-jejich-noveho-alba
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.225.194.102
Serverový čas: neděle 5. února 2023 19:10