Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ying Yang Twins (ATL, USA) v Praze!

Praha zažije rapový svátek i druhý víkend v dubnu! Na město stověžaté zaútočí atlantská parta Ying Yang Twins přesně 9.4.2010!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
YING YANG TWINS (ATL, USA) - live!
pátek 9. dubna 2010 21:00
(konec +- sobota 10. dubna 2010 04:00)
Kongresové centrum Praha
Praha 4 (CZ)
Ying Yang Twins ve složení Kaine a D-Roc zavítají v rámci svého evropského turné do Prahy poprvé! Atlanstké party rap duo Ying Yang Twins se dostalo do popředí díky jejich singlu ”Whistle while you twurk”, který bodoval snad na všech předních státních rádiích.

Jejich plnohodnotné debutové album ”Thug walkin`” až o něco později. Velký úspěch na Jihu přichází v roce 2003, kdy dvojčata Ying Yang navazují spolupráci s párty šílencem jménem Lil Jon. Po krátké době vzniká mega banger ”Salt shaker”, který se okamžitě stává nejhranější party věcí ve všech klubech a rádiích. V zápětí duo Ying Yang Twins dostává nabídku k upsání se na labelu TVT, které plně využívají. My & My Brother je první vydané album pod tímto labelem v roce 2003. Nejznámější hity z této desky jsou ”What happin” a ”Naggin”, které se dočkaly i obrazového zpracování v podobě videoklipů. O rok později vychází opět na labelu TVT zremixované album ”My & My Brother” a bonusové DVD s videoklipy. Album U.S.A. (United State of Atlanta) přichází v létě 2005 a hned jejich první singl ”Wait” (The Wisper song) okamžitě boduje na hitparádách všech urban & hip hop radií. Následuje deska ”Chemically Imbalanced”, která se objevuje na trhu v roce 2006 a na které si můžeme všimnout jmen jako Mr. Collipark nebo Wyclef Jean.

Po dobu jejich kariéry můžeme registrovat velkou spoustu featuringů, mezi ty nejzajímavější patří Mike Jones, Wyclef Jean, Mr. Collipark, Killer Mike, Trick Daddy, Bone Crusher, Bun B, Busta Rhymes, Missy Elliot, Lil Scrapy nebo třeba Pitbull. V listopadu loňského roku Ying Yang Twins představují album ”Greatest hits - Ying Yang Forever” pod stejnojmenným labelem TVT.

Ying Yang Twins - Salt ShakerYing Yang Twins - Wait (The Whisper Song)

Fred
(Fred Durst)
úterý 2. 2. 2010 08:00
Durst, Fred. 2010. Ying Yang Twins (ATL, USA) v Praze!. Vychytané.cz. [Online] 2. 2. 2010. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2796. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ying-Yang-Twins-(ATL,-USA)-v-Praze!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:35