Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: Michal Pácalt

Největší taneční akce ve východních čechách s názvem Dance Revolution se kvapem blíží. Lehce poodkryjeme roušku produkčního tajemství a prozradíme vám, že akce to bude opravdu nevídaná! Chystá se velké stupňované pódium o rozloze větší než 12x6m s kompletním velkým ground supportem. Speciální brána se světelnými efekty bude umístěna i mezi návštěvníky akce a dotvoří tak atmosféru velké klubové párty. Mohutnou DJ stage budou na pódiu doplňovat dvě taneční kostky pro celkem čtyři půvabné tanečnice. Scéna dále obsahuje 2 plátna, 3 kamery a mnoho plazmových televizí, pomocí kterých speciální VJ dokreslí nezapomenutelnou taneční atmosféru. Nezbytnou součástí této párty bude opravdu silný 5W plnobarevný laser.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CASCADA live
pátek 26. února 2010 20:00
(konec +- sobota 27. února 2010 04:00)
PVV Ideon, Pardubice
(CZ)
Music club Roxet se nachází v obci Skořenice, cca 2 km od města Choceň, a to ve směru z Hradce Králové na Vysoké Mýto a Litomyšl. Club Roxet je největším klubem ve východních Čechách. Za svou dlouholetou existenci a především díky bezchybnému přístupu vůči svým partnerům a zákazníkům si ROXET získal velkou prestiž jak východočeských partypeople, tak i zahraničních hvězd, které v tomto klubu s neuvěřitelně silnou atmosférou vystupovaly. Club Roxet chvalí například Floorfilla, Prezioso & Marvin, Benassi Bros., Danyel, Groove Coverage, DJ SASH!, Royal Gigolos, Jay Frog (Ex Scooter), Master Blaster, Karma, Jan Wayne & Charlene, Shaun Baker & Maloy a v neposlední řadě Basshunter, který si zde užil své jediné vystoupení v ČR.
S čistým svědomím můžeme říct, že Music Club Roxet je jedním z nejlepších clubů v České republice. V sobotu 20.2.2010 předvede svůj DJ set v clubu ROXET fenomenální DJ a producent SCOTTY a 24.4.2010 vystoupí v clubu ROXET SKOŘENICE formace ITALO BROTHERS, která živě předvede taneční hity ze své skvělé hudební produkce v čele se singlem „STAMP ON THE GROUND“.

www.roxet.eu
www.dancerevolution.cz

Zde je rozhovor s rezidentem Music Clubu ROXET SKOŘENICE / DJ Michal Pácalt

1. Ahoj........, typická otázka na začátek interview. Jak se Ti daří?
Ahoj, mám se naprosto báječně, začal nový rok, a tak je spousta plánů a ideálů, ale nechci předbíhat…

2. Budeš hrát v Ideonu v Pardubicích v pátek 26. února 2010 na akci Dance Revolution. Jedná se o halu s kapacitou přes 3tisíce lidí. Hrál jsi již někdy na podobné akci? Jak se na své vystoupení těšíš?
Za svou dlouholetou kariéru jsem už hrál různé akce. Poslední takto velký mejdan jsem hrál právě v Ideonu – Ranní show Evropy2 live a musím říct, že to bylo vynikající. Jinak se pochopitelně velmi těším a děkuji za pozvání na tuto prestižní akci.

3. Jaký hudební styl preferuješ? Co je tvým "šálkem kávy"?
Na co se mohou návštěvníci akce Dance Revolution od tebe těšit?

Mám rád klubovou scénu, především s příchutí house. Na Dance Revolution bych rád zahrál trošku jiné a ne úplně ohrané songy – možná opráším i nějaké starší cd, uvidíme jaká bude atmosféra a jak moc se to zvrhne ;)

4. Na akci Dance Revolution bude jako headliner vystupovat německá formace Cascada, která sklízí velké úspěchy i v USA a Velké Británii. Co si myslíš o expanzi taneční muziky do těchto teritorií, které byly doposud ovládány pouze klubovou muzikou a R´n´B? Má podle tebe komerční taneční hudba budoucnost?
Podle mého názoru má každá hudba budoucnost, jen se musí dělat s citem a naplno, navíc se domnívám, že německá scéna dost ovlivňuje českou, takže určitě se taneční muzika pojede z vesela i u nás.

5. Od kdy vlastně hraješ?
Za mixák jsem si stoupl jako pubertální výrostek a když to teď tak počítám je to už jedenáctý rok co si užívám práce DJe.

6. Téměř každý DJ má nějaké své vzory, nějaké cíle, něco, čeho by chtěl dosáhnout. Jak je to u tebe? Jaký je tvůj DJský vzor? Máš nějaký svůj sen, čeho bys chtěl jako DJ dosáhnout?
DJský vzor snad ani nemám, myslím si, že je obrovská spousta vynikajících DJs a producentů; Pokud bych měl jmenovat, tak jistě David Guetta nebo Paul van Dyk a velmi mě oslovil Mike de Ville, se kterým jsem měl tu čest potkat se v Roxetu na jedné akci a musím říct, že jeho vystoupení bylo naprosto geniální. O snech a cílech nebudu raději mluvit, abych to nezakřikl ;)

7. Který hit je tvojí srdeční záležitostí?
Víš co, vynikající hudby je až až, pokud bych mel vybrat pouze jeden jediný song, tak by to asi byla Yomanda a singl Egg´n´crash.

8. Co zaplňuje zbytek tvého času, když odmyslíme hraní? Studuješ? Pracuješ?
Jsem DJ na plný úvazek. Kromě diskoték, jako víkendových akcí, jezdím firemní večírky, kde funguji i jako videodj. Každé všední ráno se plahočím do rádia SeeJay, kde dělám ranní show. Jezdím také moderovat různé promo akce a vše kde je třeba speakera. K tomu všemu mám agenturu Tvůjdj a pokouším se studovat.

9. Co ženský? Popiš nějak svou vysněnou holku? Jak by měla vypadat tvá ideální žena?
Ideální žena asi neexistuje, takže je potřeba stále hledat :D Ale né, teď vážně. Měla by být především tolerantní s všeobecným přehledem a především musí mít TO (těžko popsat, ale každý chlap ví, o čem mluvím)

10. Jaký je tvůj nejoblíbenější drink? Co budeme na Dance Revolution pít?
Myslím, že Tullamore s coca colou se nikdy nic nezkazí, ale čas od času přesedlám i na finlandia vodku s red bullem. Jinak miluju čaj, ale pochybuji, že ten bude na Dance Revolution k dostání :D

11. Vzpomeneš si na svůj jakýkoliv vtipný moment nebo zážitek z tvého hraní?
Každý večer je jiný a vždy se najde něco vtipného. Ovšem nejvtipnější zážitky jsou vždy s kolegou Pedrem, když zdoláme první lahvinku Tullamore Due. A o konkrétní zážitky z akcí se můžeme podělit osobně v Ideonu.

12. Co bys chtěl vzkázat fanouškům tvého klubu nebo přímo tvým fanouškům?
Snad jen, že je mám rád a vážím si jich a že jsem na akcích vždy pro ně a těší mě, když vidím, že se baví a užívají si večery na plno.
Zdroj: Universal Music
Mirci
(Miroslav Slovák)
čtvrtek 28. 1. 2010 08:00
Slovák, Miroslav. 2010. CASCADA live – DANCE REVOLUTION presents: Michal Pácalt. Vychytané.cz. [Online] 28. 1. 2010. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2783. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CASCADA-live-–-DANCE-REVOLUTION-presents:-Michal-Pacalt
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 15:21